Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Filmik wrzucam bo oczywko osom, ale generalnie nawiązuję do niedawnej dyskusji o Kosiniaku-Kamyszu. UK ma moim zdaniem najlepsze podejście do tradycji - to co warto zachować czczą i hołubią, kładą na to grube hajsy, to co jest chujowe i przeszkadza ludziom w codzienności wyrzucili na śmieci. I to jest konserwatyzm (choć u nas pewnie to już lewactwo 20), który bym widział może nie tyle po prawej stronie, ale w centrum.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, me_who napisał:

 

Filmik wrzucam bo oczywko osom, ale generalnie nawiązuję do niedawnej dyskusji o Kosiniaku-Kamyszu. UK ma moim zdaniem najlepsze podejście do tradycji - to co warto zachować czczą i hołubią, kładą na to grube hajsy, to co jest chujowe i przeszkadza ludziom w codzienności wyrzucili na śmieci. I to jest konserwatyzm (choć u nas pewnie to już lewactwo 20), który bym widział może nie tyle po prawej stronie, ale w centrum.

 

Monarchia z pewnością przez wielu Anglików postrzegana jest jako penisowa, ale jakoś nie wyrzucają jej na śmieci :) A już Izba Lordów to w ogóle ojej, jaki obciach. I nic :)

 

Ale tam, ja właśnie z RPG wracam, więc nie chcę się o to kłócić i z góry kapituluję :)

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Feanor napisał:

 

Monarchia z pewnością przez wielu Anglików postrzegana jest jako penisowa, ale jakoś nie wyrzucają jej na śmieci :) A już Izba Lordów to w ogóle ojej, jaki obciach. I nic :)

 

Ale tam, ja właśnie z RPG wracam, więc nie chcę się o to kłócić i z góry kapituluję :)

To w ramach ciekawostki, chociaż pewnie o tym wiesz, w Merseyside szacunek do monarchii jest raczej na poziomie tolerancji, a pierwiastek brytyjskości i dumy narodowej praktycznie nie występuje.

 

Ale z drugiej strony, Evertonians pogardzają hasłem "Scouse not english".

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Feanor napisał:

Monarchia z pewnością przez wielu Anglików postrzegana jest jako penisowa, ale jakoś nie wyrzucają jej na śmieci :) A już Izba Lordów to w ogóle ojej, jaki obciach. I nic :)

No właśnie o tym pisze. Monarchia w żaden sposób nie przeszkadza ludziom w życiu, wiec istnieje jako ważny element tradycji.

Odnośnik do komentarza

@me_who laickie pytanie. Czytam sobie Twoje relacje z MLB The Show (btw. dawaj więcej :D ) i ostatnio w jednym podcascie o NBA padła fraza, z której zrozumiałem, że nawet topowe picki w MLB najpierw lądują w Minors. To prawda? Widziałem, że salary takiego gościa wybranego w pierwszej rundzie to niecałe 500k, ale już bonusy (za sam podpis? jednorazowe?) potrafią wynieść do ok. 7mln$ Wychodzi na to, że kluby MLB płacą dla takiego gościa ponad 7 mln i trzymają go w jakiejś niższej lidze :D ? Z poziomu fana NBA i NFL wygląda to nieco abstrakcyjnie :D 

Odnośnik do komentarza

Ja tymczasem w MLB the Show dostałem zjeby od batting coacha, który powiedział że mam przestać machać kijem jak cepem i polować na kazda piłkę :kekeke:

Ale poprawa już jest, trochę lepiej wyczuwam balle, ale jak jest sytuacja clutchowa to i tak macham :D (za co dostaje ujemny punkty do statystyk). Miałem sytuację w ostatnim inningu, gdzie przegrywalismy dwoma punktami i mieliśmy dwie zajęte bazy, sytuacja na odbiciu była 3-2, pitchrr rzucił taaaaaaak wysoka piłkę, że od razu widziałem, że jest zla, a i tak zrobiłem zamach :kekeke:

 

A sam mecz i tak przegraliśmy przeze mnie bo nie złapałem jednej piłki lecacej w moją stronę, przez co oddaliśmy 2 punkty. ;) Źle widzę te karierę :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ile może stać pasztet?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Całą dyskoteke :keke:

  • Nie lubię! 3
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, kolek23 napisał:

@me_who laickie pytanie. Czytam sobie Twoje relacje z MLB The Show (btw. dawaj więcej :D ) i ostatnio w jednym podcascie o NBA padła fraza, z której zrozumiałem, że nawet topowe picki w MLB najpierw lądują w Minors. To prawda? Widziałem, że salary takiego gościa wybranego w pierwszej rundzie to niecałe 500k, ale już bonusy (za sam podpis? jednorazowe?) potrafią wynieść do ok. 7mln$ Wychodzi na to, że kluby MLB płacą dla takiego gościa ponad 7 mln i trzymają go w jakiejś niższej lidze :D ? Z poziomu fana NBA i NFL wygląda to nieco abstrakcyjnie :D 

To nie chodzi o trzymanie, to jest zbieranie doświadczenia, bo zawodowy baseball a szkolny to dwie różne rzeczy. Rzadko sie trafiają zawodnicy, którzy są gotowi z biegu grać w majors. Doświadczenie to jest podstawowa podstawa w tym sporcie.Teraz i tak trend sie zmienia, bo jak zaczynałem oglądać baseball, to graczy 19-21 letnich było bardzo niewielu i byli ewenemtami. Teraz jest ich zdecydowanie więcej i często są pierwszoplanowymi gwiazdami (np. 20-letni Soto z Nats). Druga sprawa, ze w tak skomplikowanej materii jak kontrakty w MLB opłaca sie szkolić zawodnika w minors a nie na żywca w majors, bo później ma sie dłużej kontrole nad zawodnikiem już ukształtowanym i w swoim szczycie kariery,  a nie „robi” sie FA w wieku 25 lat, który zażąda bajecznego kontraktu (choć Trouta i jego 400 milionów za 13 lat pewnie szybko nikt nie przebije).

  • Lubię! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...