Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Właściwie ten argument z siwizną mnie przekonał do kupienia Dungeon, bo już usłyszałem od jednego klienta, że za młodo wyglądam jak na stawki, których oczekuję, więc dobrze by było się trochę postarzeć :kekeke: 

 

@kuab - miałeś rozterki jak trener AVCZ poukłada obcokrajowców w składzie, to od dziś Masny jest Polakiem i problem z głowy. To było pewne jeszcze przy ściąganiu Cacicia, stąd takie ruchy z obcokrajowcami.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Fajnie jest odebrać telefon, w którym pierwszym pytaniem zadanym przez rozmówcę jest "czy jesteś zadowolony ze swojej obecnej pracy". Mam nadzieję, że taki trend się utrzyma i w razie potrzeby zmiany nie będę musiał wysyłać dziesiątek CV z nadzieją, że może ktoś łaskawie na nie spojrzy.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hajd napisał:

Fajnie jest odebrać telefon, w którym pierwszym pytaniem zadanym przez rozmówcę jest "czy jesteś zadowolony ze swojej obecnej pracy". Mam nadzieję, że taki trend się utrzyma i w razie potrzeby zmiany nie będę musiał wysyłać dziesiątek CV z nadzieją, że może ktoś łaskawie na nie spojrzy.

A to do tego nie wystarczy LinkedIn? Moje dwie poprzednie roboty byly wlasnie z LI

Odnośnik do komentarza

Dostałem już chyba ze 3 prośby o zmianę hasła na koncie Ubi :/ Mam tam weryfikację dwuetapową (z google conduplicatio), ale mimo wszystko słabo. A na fejsie dostaję zapy od jakichś zagranicznych randomów.

1 minutę temu, Brudinho napisał:

 

Ta. Raz dostałem oferte jako przedstawiciel handlowy xd Inna sprawa, że nie aktualizowalem od x lat. 

 

Nawet ja dostałem kilka, raz nawet na to samo stanowisko co mam teraz w nieco większej firmie.

Odnośnik do komentarza

Aaaa, o jednej rzeczy zapomniałem w kontekście Baldur's Gate na PS4 - okradli grę z genialnego dubbingu z wersji PCowej, albo ja nie ogarnąłem jak ją włączyć. Polska wersja językowa sprowadza się do napisów...

Pewnie dla nowych graczy to nie problem, ale w mojej ocenie dubbing do BG, PT i ID to było arcydzieło i nigdy nie trafiłem na lepszy dobór aktorów do podkładania głosu, więc wypuszczenie gry bez tego dubbingu (choć gra ma tego samego dystrybutora) to gorzej niż zbrodnia, to błąd.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
13 minutes ago, jmk said:

Dostałem już chyba ze 3 prośby o zmianę hasła na koncie Ubi :/ Mam tam weryfikację dwuetapową (z google conduplicatio), ale mimo wszystko słabo. A na fejsie dostaję zapy od jakichś zagranicznych randomów.

 

Nawet ja dostałem kilka, raz nawet na to samo stanowisko co mam teraz w nieco większej firmie.

 a to są mniejsze?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...