Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W Konfederacji nie ma co się bać Korwina, którego zaraz sprzedadzą koledzy odchodząc do PiS. Tu trzeba bać się tych kolegów, którzy chętnie pięć piw zamawiają przy każdej okazji.

 

Aha, TVN24 pokazało PiS 239, Konfederacja 11. Nie ma konstytucyjnej - i nie będzie - ale oni przez cztery lata pokazywali, że i tak im nie jest konstytucyjna potrzebna.

  • Lubię! 2
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, kuab said:

Prawda, ALE jednak to co wyprawial/mowil Korwin to skrajny odjazd w porownaniu do Frontu Narodowego czy innego AfD czy UKIP

 

Może i odjazd, ale mówimy o 5% poparcia, a we Francji FN wygrało wybory do PE w 2014 roku mając 25% głosów, a Le Pen zdobyła 33% głosów w wyborach prezydenckich. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Gacek said:

Jeśli exit polle pokazywane teraz są sprzed 18, to nie wykluczam spadku Konfederacji poniżej progu (acz szanse mniejsze niż w maju) i stawiam na kilka mandatów mniej PiS, ale nadal z większością.

Jeśli Konfederacja nie przekroczy progu, nie ma szans, żeby PiS-owi spadło (nawet przy trochę niższym poparciu). Ja stawiam, że Konfederacja spadnie poniżej 5%, a PiS-owi jeszcze wzrośnie (~46%).

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, demrenfaris napisał:
7 minut temu, Gacek napisał:

 

Jeśli Konfederacja nie przekroczy progu, nie ma szans, żeby PiS-owi spadło (nawet przy trochę niższym poparciu).

Odnosiłem się do wyników procentowych, nie mandatów - a jak czytam o olbrzymim wzroście frekwencji na koniec w miastach to nie byłbym zaskoczony spadkami i PiS, i Konfederacji (której wyniki z emigracji już nie wzrosną).

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Gacek napisał:

Odnosiłem się do wyników procentowych - a jak czytam o olbrzymim wzroście frekwencji na koniec w miastach to nie byłbym zaskoczony spadkami i PiS, i Konfederacji (której wyniki z emigracji już nie wzrosną).

Jedyny raz który pamiętam ze spadkiem PiS w realnych w stosunku do exit pollu to były te zwariowane wybory samorządowe z książeczkami. 45% jest w ich zasięgu :(

Odnośnik do komentarza

Jestem dumny z narodu! Autentycznie. Mimo tego co robił PiS z TVP jest status quo.

 

A co robił to:

Moja mama pierwszy raz w MOIM ŻYCIU poszła głosować. Poszła głosować za PiSem, żeby jej 13 i 14 emerytury nie odebrali....Ogląda TVP z przyzwyczajenia. 

Bardzo ją lubię ale to chyba czas, żeby się rozstać. Laski z tindera mnie tak nie wyruchały :( 

  • Lubię! 1
  • Smutny 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Brudinho napisał:

Jestem dumny z narodu! Autentycznie. Mimo tego co robił PiS z TVP jest status quo.

 

A co robił to:

Moja mama pierwszy raz w MOIM ŻYCIU poszła głosować. Poszła głosować za PiSem, żeby jej 13 i 14 emerytury nie odebrali....Ogląda TVP z przyzwyczajenia. 

Bardzo ją lubię ale to chyba czas, żeby się rozstać. Laski z tindera mnie tak nie wyruchały :( 

 

To tylko polityka :) no i jednak to mama :) 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Gacek napisał:

Historyczne analogie w świetle >60% frekwencji są obarczone olbrzymim ryzykiem błędu.

 

Spójrz na mamę Brudasa. Pierwszy raz od 30 lat poszła głosować. Zagłosowała na PiS. 

 

PiS też skorzystało z mobilizacji wyborczej. Kto wie, czy nie bardziej: poszło wielu przerażonych cofnięciem 500+ i podwyższeniem wieku emerytalnego. 

Odnośnik do komentarza

Ładne minuski ;) Cóż, ledwo po 21, a wszyscy piszą o konfederacji, która uzyskała najmniej głosów :lol:

 

A zmienić może się sporo, Konf może spaść poniżej 5, a PSL chyba musi mieć 8 jako Koalicja Polska? Więc też na granicy.

 

Po cichu liczyłem, że Konfederacja 6-7 % i mniejszość dla pisu.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...