Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Podobne PPE.pl spoko, ale to tak tylko słyszałem ;). 

 

BTW gierek - chodził za mną Frostpunk, teraz jeszcze mamy reckę do najbliższego numeru PSX Extreme, bo wyszła edycja na konsolę, no i Steam ma promo za 55 zł... No dobre te gierki robi 11 bit studios. Jak komuś podpasowało This War of Mine, to tu jest podobny klimat - mroźna kraina, wszystkiego brakuje, czego się nie zrobi, to i tak ktoś ucierpi... 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ale strzelanina na Widzewie dzisiaj... 7:3 do przodu :) Robaczek dwie brameczki :) jebaniutki jak chciał tą trzecią dzisiaj strzelić, miał taką ideolo sytuację sam na sam i spiermandolił koncertowo :(

W ogóle fajne wyniki w lidze padły, Stal 3:2 w pizdeczkę - pozdro @Pulek, Resovia 3:2 do przodu - pozdro @BartuS :) 

Jutro 4 Łęczna z 5 Olimpią Elbląg, idealny byłby remis.

 

Na koniec dnia odpaliliśmy wiśnióweczkę z 2016 roku, ależ się pięknie przegryzła :) Jest moc, jest smak, ale kurde nie wypijesz tego więcej niż 3-4 kieliszki, bo to jednak słodkie jest...

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Perez napisał:

@Misiek amatorko!

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

IMG_20191012_231419.jpg
 

 

 

Nooo wiem, picie do monitora leci patola, ale czasami tak wyjdzie, no co poradzic. I jeszcze we Frostpunku mnie wywalili po 16 dniach!

Zaraz tam amatorko, też za dużo nie ubyło widzę ;) Dobry ten Krakowski Kredens? Bo coś tam kiedyś na półce w markecie widziałem i się zastanawiałem, czy nie kupić :-k 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...