Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Świętokradztwo czy hołd? ?



Nike wspólnie z marką MSCHF wypuścili buty wypełnione wodą święconą z Jordanu, ozdobione krzyżem, INRI na podeszwie, z wkładkami namaszczonymi kadzidłem oraz odesłaniem do fragmentu Nowego Testamentu:


Lecz o czwartej straży nocnej* przyszedł do nich, krocząc po jeziorze.


*Między godziną trzecią a szóstą rano [fragment i przypis z Biblii Tysiąclecia]

Buty wzorowane na klasycznych Air Maxach z 1997 roku kosztowały ok. 5500 złotych, ale wyprzedały się w minutę (tysiąc sztuk) i teraz można je dostać od pośredników za mniej więcej dwukrotnośc tej ceny i większe kwoty.

 

Kurcze, nosiłbym ?

 

Żona wysłała mnie po mleko dla młodszego syna, wróciłem dumnie dzierżąc opakowanie pieluch.... 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, demrenfaris napisał:

? Odyseja to top5 dzieł literackich ever. Ale tłumaczenie może faktycznie ją krzywdzi ?

 

Iliada za to miejscami mnie nudzi (pieśni rąbane).

 

Może to przez obniżenie tonu (czytałem w późnej podstawówce, podobała mi się ta dostojność Iliady), może przez obszerność (bo afaik sporo większa jest)... no nie wiem :)

Odnośnik do komentarza

Kurde, ale miałem dziś historię rano :iksde: Miałem odprawić Mszę za kolegę o 8. No i ustawiłem budzik, wszystko ok. Przyśniło mi się, że dostałem od niego wiadomość, że jednak on ją odprawi. I spoko, odpisałem, że dzięki temu pośpię godzinkę dłużej. Przebudziłem się, przestawiłem budziki i dalej spać. Za 5 ósma słyszę pukanie do drzwi i pytanie, dlaczego mnie nie ma w kościele ;) 

  • Lubię! 4
  • Haha 6
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...