Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, jmk said:

Chciałbym tylko powiedzieć, że o stanie zdrowia można wskazać kogo się chce. Podaje się przy każdym papierku szpitalnym, kogo mają informować.

 

Musiałem też wyrazić zgodę, aby doktor udzieliła informacji żonie i siostrze osobiście w rozmowie.

 

Edit: w dziedziczeniu też chyba wystarczy testament.

  1. jak masz nagły wypadek nie zawsze możesz potwierdzić, że dana osoba jest Tobie bliska
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Feanor said:

 

No to jest słabe :) spokojnie mogę sobie wyobrazić warunki, w których zwierzę nie stawia oporu. 

 

A czy roślina nie chce umrzeć to się raczej nie dowiemy. Na swój sposób być może też nie chce. Zwierzę zabijane przez drapieżnika też nie chce. 

wiele roślin zależy na tym, by być w pewnym momencie zjedzona, chociażby owoce :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Gacek napisał:

Pisałeś o tych warunkach w kontekście uśmiercania zwierząt na żywność. W tym kontekście pisanie o uśpieniu psa jest całkowicie absurdalne i nie na miejscu, chyba że

 

 

Nie. Lad pisze: kryterium zabijania to występowanie oporu podczas aktu zabijania.

 

25 minut temu, Gabe napisał:

 

Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że ptak odizolowany w dzieciństwie od rodziców i tak wie jak budować gniazdo. 

 

Nie jestem pewien, ale dziecko odizolowane od rodziców raczej często wpadnie na skonstruowanie włóczni. 

 

22 minuty temu, lad napisał:

Mhm. To wsadź niemowlakowi/małemu dziecku do łóżka królika i jabłko - jeśli zacznie bawić się z jabłkiem i spróbuje zabić i zjeść królika to posypię głowę popiołem.

 

Poza tym w takim razie powinniśmy uczyć swoje potomstwo zabijania, skalpowania i zjadania zwierząt (na surowo - razem z mózgiem i pozostałymi organami), skoro tacy z nas drapieżcy. Oczywiście no cheating allowed, bez broni i podstępów w rodzaju pułapek.

 

Bardzo młody lew też nie wykorzystuje wszystkich technik polowania. Co z tego?

1 minutę temu, Kinas napisał:

wiele roślin zależy na tym, by być w pewnym momencie zjedzona, chociażby owoce :)

 

Są też mężczyźni którym zależy na zjadaniu niektórych ich wydzielin, ale nie oznacza to przyzwolenia na całojedzenie. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gabe napisał:

 

Gdzie? 

 

Bo chyba mnie naszła chęć na kupienie coś z Saints, ale w jakimś sklepie co znalazłem, to są tylko jakieś góralskie skarpety ? 

 

z e-maila mi wynika że basket zone. Ale teraz jak wchodzę na ich stronkę to ponad połowy rzeczy nie ma i zmienił się w ogołe design strony :-k

@Gabe jeśli chodzi Saint Lous Blues to tu https://www.fan-store.pl/hokejnalodzie/st-louis-blues/?strana=1 :P ale pewni o innych Saintsów ci chodzi.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, krzysfiol napisał:

W ogóle czytam sobie teraz "Głód" Caparrosa i on tam pisze, jak odwróciła się nasza drabina żywnościowa przez ostatnie stulecia. Kiedyś mięso było zwieńczeniem diety, jadło się je okazjonalnie, a teraz stało się ono jej podstawą. No i pokazuje też, jak nasza nadmierna mięsożerność przyczynia się do głodu w krajach biednych. 

 

Strasznie ciężka książka w odbiorze.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, me_who napisał:

Ostatnio jesteś eko motzno, to na pewno by się przydało coś takiego :D

 

 

 

:P

 

Nie po drodze mi z wszelkimi torbami, ja na zawsze plecak :P 

No i myślałem o jakiejś koszulce też, np tej:

https://europe.nflshop.com/stores/nfl/en/product/men-s-nike-black-new-orleans-saints-fan-gear-primary-logo-performance-long-sleeve-t-shirt/8004455?categories=teams%2Cnfc-teams%2Cnew-orleans-saints%2Cclothing

:-k 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gabe napisał:

Jakbym kibicował Saints, to bym musiał mieć coś z WHO DAT :) To jest tak fajne hasło, że musi być :]

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...