Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Reaper napisał:

Normalnie jak robię stronę, to zmiany, ustalenia i poprawki ogarnia się kilkoma/kilkunastoma mailami i może jednym spotkaniem. U nich tych maili było tyle samo albo i więcej, a do tego chyba z 10 razy byłem u nich w biurze. Ale na szczęście stawkę sensowną rzuciłem, więc opłaciło się w ostatecznym rozrachunku.

 

Ja ostatnio mam ziomków z którymi ciężko się dogadać.....ale dobrze płacą. Autentycznie mają problem z komunikacją na swojej linii przez co często wynikają jakieś nieporozumienia itp. 

Odnośnik do komentarza

Z niego to był taki miłośnik przyrody, że raz na wizji lokalnej (to był afair koniec 2017, wtedy to był gorący temat) rozmawiałem z leśnikiem w temacie puszczy Białowieskiej i załamywał ręce opowiadając, co za bzdury powiela TVP i wygaduje Szyszko, że niszczymy wspaniały las, że to szyszkodnik. Jak po chwili dojechała jego przełożona, mocno umocowana politycznie w RDLP, to leśnik już pół słówka nie chciał powiedzieć o tej sprawie.

Ale to mnie nie powinno dziwić, bo nadleśnicza była do Szyszki podobna - lobbowała za puszczeniem drogi dojazdowej przez siedliska zwierząt chronionych ("znajdą sobie inne miejsce"), żeby tylko nie szła droga przez tereny wykorzystywane komercyjnie przez jej znajomków.

Tacy to miłośnicy przyrody. :keke: 

Odnośnik do komentarza

@me_who kolejne baseballowe pytanie. Jak ogólnie rozumiem na czym polega przydzielanie W i L pitcherom, to jak to się ma do tego, co często grają Rays, u których ciężko wskazać startera?

Maja openera, a potem szatkuja relieferami po dwa inningi i wrzucają closera. Komu wówczas wpisuje się W lub L? Myślałem, że w takiej sytuacji temu, co grał najdłużej, ale wczoraj dostał Yarbrough, a teoretycznie grał krócej niż Anderson. 

W ogóle nie do końca kumam taktyki z openerami. Tzn no niby statystycznie najwięcej punktów robionych jest na początku meczu, więc warto wtedy wystawić na 1-2 inningi kolesia, który będzie trzepal tylko fastballami, no ale nie kumam tego :P

 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Gacek napisał:

Z niego to był taki miłośnik przyrody, że raz na wizji lokalnej (to był afair koniec 2017, wtedy to był gorący temat) rozmawiałem z leśnikiem w temacie puszczy Białowieskiej i załamywał ręce opowiadając, co za bzdury powiela TVP i wygaduje Szyszko, że niszczymy wspaniały las, że to szyszkodnik. Jak po chwili dojechała jego przełożona, mocno umocowana politycznie w RDLP, to leśnik już pół słówka nie chciał powiedzieć o tej sprawie.

Ale to mnie nie powinno dziwić, bo nadleśnicza była do Szyszki podobna - lobbowała za puszczeniem drogi dojazdowej przez siedliska zwierząt chronionych ("znajdą sobie inne miejsce"), żeby tylko nie szła droga przez tereny wykorzystywane komercyjnie przez jej znajomków.

Tacy to miłośnicy przyrody. :keke: 

Ha, ja piłem wódkę z Szyszką w tej jego słynnej stodole :D 

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, schizzm napisał:

@me_who kolejne baseballowe pytanie. Jak ogólnie rozumiem na czym polega przydzielanie W i L pitcherom, to jak to się ma do tego, co często grają Rays, u których ciężko wskazać startera?

Maja openera, a potem szatkuja relieferami po dwa inningi i wrzucają closera. Komu wówczas wpisuje się W lub L? Myślałem, że w takiej sytuacji temu, co grał najdłużej, ale wczoraj dostał Yarbrough, a teoretycznie grał krócej niż Anderson. 

W ogóle nie do końca kumam taktyki z openerami. Tzn no niby statystycznie najwięcej punktów robionych jest na początku meczu, więc warto wtedy wystawić na 1-2 inningi kolesia, który będzie trzepal tylko fastballami, no ale nie kumam tego :P

 

Starter kwalifikuje się do W po rozegraniu pełnych 5 innings, więc w przypadku wczorajszego meczu, mimo, że schodził przy 3-0, to nie zostało mu zaliczone zwycięstwo tylko pierwszemu reliverowi grającemu po nim :]

A taktyka grania samym bullpen jest dość ciekawa, szczególnie jak ma się różnie rzucających reliverów - każdy kolejny może zaskoczyć czymś battera. Starter grający 5-6 innings musi mieć duży repertuar rzutów i dobry plan, bo jednak jak ma się przeciwko sobie battera po raz drugi czy trzeci, to trzeba go ponownie ograć, co może nie być takie proste. A batter mający 1-3 at bats może się uznać za dobrego gracza. Nie pamiętam kto to powiedział, ale dobrze opisuje ten sport (nie jest dokładny cytat) "baseball to dziwna gra - uda ci się coś 3 razy na 10 i wszyscy uważają cię za doskonałego gracza" :D

  • Uwielbiam 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Gacek napisał:

Żegnać Szyszkę słowami "miłośnik przyrody" to trzeba być jednak zupełnie wyzutym z przyzwoitości.

Może pan prezydent jest sekretnym miłośnikiem Monty Pythona i przemycił odrobinę skeczu o łowcach komarów

 

 Well, I've been a hunter all my life. I love animals. That's why I like to kill 'em.  I wouldn't kill an animal I didn't like.

  • Lubię! 3
  • Haha 2
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
Teraz, Reaper napisał:

było płacić

 

swoją drogą Brudasowi też zabieram właśnie :> 

Dzisiaj własnie zapłaciłem z godzinę temu  Jak nadal wierzysz na słowo, to możesz już przywracać. Jak nie, to jakoś przeżyję jeszcze chwile i najwyżej jutro się upomnę żebyś sprawdził konto. Ale w sumie możesz już przywrócić :D 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...