Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, krzysfiol napisał:

@kuab, a propos siatkówki, co sądzisz o Piotrku Łukasiku? To mój sąsiad w sumie i słyszę o nim skrajnie różnie opinie. 

Jeden z najwiekszych atletycznych talentow siatkarskich w historii Polski, ktorego wykonczyly 1) kontuzje (rozwalone chyba oba kolana i dlugie pauzy tym spowodowane) i 2) za duze przeciazenie za juniora - on juz jako 14-15 latek byl bardzo wysoki (ma teraz chyba 208 cm i gral na przyjeciu, a Kurek dla porownania 205) i bardzo wysoko skakal, wiec trenerzy ze wszystkich kategorii wiekowych brali go do swoich druzyn, zeby byly dobre wyniki. Wiadomo ze w Polsce to sie liczy za juniora, a nie wyszkolenie itd, wiec pewnie utrwalal zle nawyki techniczne a przy okazji dostal ciezkich kontuzji z powodu przeciazenia. Oprocz tego, jest FATALNIE wyszkolony technicznie jesli chodzi o atak, niewprawnym okiem widac, ze bardzo dziwnie sie zbiera do ataku i zgina nienaturalnie reke, nie mam pojecia co za trenerski dzban go tego nauczyl. Do tego ma smieszna, kobieca zagrywke, rownie dziwnie i nienaturalnie wykonywana - ale tutaj podobno to kwestie zdrowotne/przeciazeniowe, bo umie tez serwowac mocno z wyskoku. Oprocz tego slyszalem, ze za mlokosa troche odbijala mu sodowka, wiec np. na rozgrzewce jak nie dostal pilki na idealnej wysokosci/szerokosci do ataku od rozgrywajacego, to sie obrazal i nie atakowal. Z Drzyzga by sie raczej nie dogadal :keke:

 

Teraz zrobil spory postep jesli chodzi o technike ataku, przyjecie i ogolnie koordynacje (dzieki wspolpracy ze Stephanem Antiga, ktory juz paru wybitnych przyjmujacych nam wyszkolil), dodatkowo jest najlepszym blokujacym skrzydlowym w polskiej lidze (i to absolutnie elitarny poziom, w stylu TOP3 w Europie w tym elemencie) ale nadal, ze wzgledu na braki w przyjeciu i zagrywce no i z powodu ograniczonego pola do progresu (ma juz 25 lat), nie jest to powazna kandydatura do kadry Polski, szczegolnie ze akurat na jego pozycji (ofensywny przyjmujacy) jest olbrzymia konkurencja (Leon, Szalpuk, Bednorz, Kwolek (?)). Byl/jest teraz na chwile na Pucharze Swiata, ale tam gra w wiekszosci kadra B. W klubie bedzie go trenowal Andrea Anastasi, tez super trener (i tez byly trener naszej kadry), wiec moze pare rzeczy jeszcze poprawi.

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, ajerkoniak napisał:

Wykupienie subskrypcji The Athletic było genialnym pomysłem <3 codziennie mam przynajmniej 1/2 artykuły do przeczytania. Świetnie napisane, ciekawe, dobre analizy, szok. A i tak czytam głównie o Premiership.

Szczególnie jak się udało zakupić suba na rok za 10 dolców

Dzięki @Lucas07

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, kuab napisał:

Oprocz tego slyszalem, ze za mlokosa troche odbijala mu sodowka, wiec np. na rozgrzewce jak nie dostal pilki na idealnej wysokosci/szerokosci do ataku od rozgrywajacego, to sie obrazal i nie atakowal. Z Drzyzga by sie raczej nie dogadal :keke:

 

To akurat mogę potwierdzić :keke: byłem świadkiem kilkukrotnie jak grał na turniejach plażowych w Ostródzie, kiedy miał z 14 lat (rzeczywiście już wtedy miał z dwa metry), no i zawsze tak się wkurzał na partnera, niemal za wszystko ;) 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, krzysfiol napisał:

Ja kiedyś byłem z ministrantami na turnieju piłki nożnej. I w finale były karne. Nagle nasz bramkarz coś kładzie na linii bramkowej. Podchodzę zobaczyć co to, a to obrazek z Jezusem miłosiernym :D nie miałem serca zakazać mu tej formy pobożności xD

 

PS. Przegraliśmy ;) 

Zero zaskoczenia

 

9A726B31-FE44-402C-966F-1A71E04D4F39.gif

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...