Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Z każdym dniem KO jawi się jako coraz bardziej żenująca partia (komitet): 

1 internet dla młodych jak rozumiem ma być odpowiedzią na podatkową ulgę dla młodych. Porównanie wypada wręcz kuriozalnie

2 Schetyna, który nie zna programu własnej partii, nazwanego, uwaga, "szóstką Schetyny"

3 Lista 100 afer PiS, w której zawarto m.in. to, że polityka migracyjna PiS doprowadziła do tego, że w Polsce jest ok. 17 tys. muzułmanów 

4 w ogóle groteskowo wypadają próby przedstawiania siebie jako partii liberalnej ale jednocześnie bardziej socjalnej od PiS

 

Smutne jest jednak to, że i tak są najnormalniejszym wyborem ze wszystkich.

Odnośnik do komentarza

W takim razie powinna cię obrzydzać każda partia. Poza tym - w obecnym kontekście to rzecz pozbawiona znaczenia, bo wybory to nie jest talent show, w którym powinno się kierować emocjami (szkoda, że niestety jest zupełnie odwrotnie), tylko chłodną kalkulacją. Moim zdaniem Schetyna i PO jest tym dla opozycji, kim Korwin dla ruchu wolnościowego - największym szkodnikiem i hamulcowym. PO to partia SKRAJNIE niewiarygodna i nadająca się na śmietnik historii, tak jak Samoobrona i LPR, a jej istnienie w obecnej formie jest na rękę PiSowi.

  • Lubię! 6
  • Uwielbiam 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wy macie problemy z wyborem partii do głosowania a ja w oczekiwaniu na mecz ITA-RSA oglądam program, do którego zaproszono autora plakatu reklamującego siłownię/klub fitness i modelkę z niego, na którym prezentuje jedynie tyłek w stringach (zresztą nawet nie wiem, czy potrafi mówić, bo się jeszcze nie odezwała poza :keke: ). Kolega projektant z rozbrajającą szczerością wyznał, że nie wiedział że się z tego zrobi taki problem :D 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Hajd napisał:

W takim razie powinna cię obrzydzać każda partia. Poza tym - w obecnym kontekście to rzecz pozbawiona znaczenia, bo wybory to nie jest talent show, w którym powinno się kierować emocjami (szkoda, że niestety jest zupełnie odwrotnie), tylko chłodną kalkulacją. Moim zdaniem Schetyna i PO jest tym dla opozycji, kim Korwin dla ruchu wolnościowego - największym szkodnikiem i hamulcowym. PO to partia SKRAJNIE niewiarygodna i nadająca się na śmietnik historii, tak jak Samoobrona i LPR, a jej istnienie w obecnej formie jest na rękę PiSowi.

 

Co prawda z przyczyn ideowych Lewica jest dla mnie jeszcze bardziej nie do przyjęcia, ale..... OMG, po tym co właśnie do mnie dochodzi o nowym wyrzygu taśmowym przywództwa PO, to jestem załamany. Niech już ta partia umrze. Tak w ogóle. Kaczyński im płaci, czy jak? :(

Odnośnik do komentarza

No ja gdyby nie ta aborcja, to bym na luzie zagłosował na lewicę. A tak w ogóle nie zagłosuję, bo nie chce mi się jechać do Madrytu albo Barcelony specjalnie po to, żeby oddać nieważny głos :/ 

Choć powiem szczerze ostatnio dużo myślę na temat nieproporcjonalności niektórych tematów w katolickim dyskursie politycznym. Bo aborcja dyskwalifikuje partię w powszechnej opinii, ale na przykład denializm klimatyczny, antyszczepionkowość już nie, a przecież to też nie jest działanie "prolife". Bardzo dużo myślę nad tym, jak to wypośrodkować i przez to ciężko mi z czystym sumieniem oddać głos na jakąkolwiek partię... 

  • Lubię! 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Ja nawet rozumiem wasz dysonans z tą aborcją (choć postulowany 12 tydzień to raczej europejska norma niż rewolucja) i trochę szkoda, że ten jeden postulat - który tak naprawdę paradoksalnie może doprowadzić do zmniejszenia liczby zabiegów usuwania ciąży - praktycznie przekreśla wszystko inne.

  • Lubię! 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gabe napisał:

Ja nawet rozumiem wasz dysonans z tą aborcją (choć postulowany 12 tydzień to raczej europejska norma niż rewolucja) i trochę szkoda, że ten jeden postulat - który tak naprawdę paradoksalnie może doprowadzić do zmniejszenia liczby zabiegów usuwania ciąży - praktycznie przekreśla wszystko inne.

 

No właśnie nad tym myślę dużo powiem szczerze, czy powinno to wykluczać mój głos, no ale cały czas mam wahania w sumieniu. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gabe napisał:

Ja nawet rozumiem wasz dysonans z tą aborcją (choć postulowany 12 tydzień to raczej europejska norma niż rewolucja) i trochę szkoda, że ten jeden postulat - który tak naprawdę paradoksalnie może doprowadzić do zmniejszenia liczby zabiegów usuwania ciąży - praktycznie przekreśla wszystko inne.

 

No kurczę, dla mnie tu chodzi o życie. Na partię postulującą powrót do kary śmierci też bym nie zagłosował z równie podstawowego względu.

Odnośnik do komentarza

W ogóle, to czasem nachodzi mnie myśl, że ja to najchętniej żyłbym sobie za takich Antoninów, bez dylematów moralnych przy wyborach, z rozumnymi władcami którzy nie mają dzieci i adoptują wyłącznie dorosłych ;) na starość czeka mnie chyba monarchizm, ostateczna przystań każdego konserwatysty :lol:

Teraz, Gabe napisał:

 

I ja to rozumiem, ale uważam też, że dyskusja mężczyzn o aborcji ma aspekt wybitnie akademicki.

No nie, chyba że dyskusja nieokradzionych niezłodziei o kradzieży jest akademicka :) poza tym, abortowane są nie tylko dziewczynki (choć chyba faktycznie częściej)

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...