Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, me_who napisał:

Najlepsze nazwy mają w Austrii, bo tam wszystko jest nad czymś, obok czegoś albo w czymś. I później na znakach drogowych mają rebus, bo jak zmieścić Sankt Michael in der Obersteiermark, Bad Sankt Leonard im Lavanttal czy jakże słodko brzmiące Freiland bei Deutschalndsberg :)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch Klasyk

Odnośnik do komentarza

Polska się zmienia. 

 

Dziś na początku sprawdzianu z pierwszych cywilizacji (I technikum informatyczne) uczeń obok kartki ze sprawdzianem położył święty obrazek z Chrystusem z objawień św. Faustyny i napisem Juzu ufam Tobie :D Po 10 minutach zaczyna czytać coś na odwrocie, przejąłem więc delikatnie artefakt... i nie wiem teraz, czy nie czeka mnie sprawa przed rzecznikiem dyscyplinarnym za naruszenie dobra dziecka (wg nowych przepisów dyrektor ma obowiązek zgłaszania każdego takiego przypadku w ciągu trzech dni, a mnie zawiesić), bo na odwrocie był jedynie tekst koronki. Wszedłem

uczniowi z buciorami w intymny świat jego kontaktów z Bogiem. 

  • Lubię! 2
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Feanor napisał:

Polska się zmienia. 

 

Dziś na początku sprawdzianu z pierwszych cywilizacji (I technikum informatyczne) uczeń obok kartki ze sprawdzianem położył święty obrazek z Chrystusem z objawień św. Faustyny i napisem Juzu ufam Tobie :D Po 10 minutach zaczyna czytać coś na odwrocie, przejąłem więc delikatnie artefakt... i nie wiem teraz, czy nie czeka mnie sprawa przed rzecznikiem dyscyplinarnym za naruszenie dobra dziecka (wg nowych przepisów dyrektor ma obowiązek zgłaszania każdego takiego przypadku w ciągu trzech dni, a mnie zawiesić), bo na odwrocie był jedynie tekst koronki. Wszedłem

uczniowi z buciorami w intymny świat jego kontaktów z Bogiem. 

devil satan GIF

Odnośnik do komentarza

Przypomniała mi się śmieszna historia. Byłem kiedyś w czasie seminarium na jednej parafii, bo mieliśmy zwyczaj jeździć co miesiąc gdzieś. Chodziło przede wszystkim o zbieranie kasy na samarę, ale ogólnie żeby pomóc księżom. I siedzę w zakrystii z kościelnym. Gościu typowy prosty chłop ze wsi, z prostymi zasadami. Przychodzi jakiś koleś, okazało się, że lider wspólnoty odnowy w Duchu Świętym z tej parafii. Są oni znani z dosyć emocjonalnego podejścia do spraw wiary. No i mówi mi, że musi mi opowiedzieć historie. Była zima, a on zapomniał rękawiczek i czekał na autobus czy coś. No i było mu zimno w dłonie. I mówi mi, że modlił się do Ducha Świętego, żeby sprawił, aby zrobiło mu się cieplej. I co, pomogło? - pytam. A on mówi: Nie, zrobiło mi się jeszcze zimniej. I już chciał mówić, że odczytał to jako znak od Boga, i tym podobne głupotki, ale przerwał mu kościelny: "I widzisz jak ten twój Duch Święty cię w chuja zrobił?" :D 

Wyjął mi to z ust ;) 

  • Lubię! 3
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza

JEST KURWA! Otrzymałem propozycję pracy z wielkiego Bayernu Monachium! Chuj z kibicami Hanoweru. Półfinał Pucharu Niemiec niech sobie poprowadzi Volkan Bulut. Nauczył się chyba przy mnie wystarczająco dużo :D. Bayern od paru lat bez tytułu. Czas to zmienić!

  • Lubię! 1
  • Smutny 2
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Vami napisał:

JEST KURWA! Otrzymałem propozycję pracy z wielkiego Bayernu Monachium! Chuj z kibicami Hanoweru. Półfinał Pucharu Niemiec niech sobie poprowadzi Volkan Bulut. Nauczył się chyba przy mnie wystarczająco dużo :D. Bayern od paru lat bez tytułu. Czas to zmienić!

Jest Robercig w strukturach?

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...