Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.09.2019 o 12:20, Hajd napisał:

Jak myślicie, czy istnieje bardziej krindżowy gatunek muzyki niż coś, co można nazwać „gitarką do kiełbaski”? Wiecie o co cho, te wszystkie kabanosy, łydki kutasa i inne kapele grające jednocześnie „z jajem” o pokazujące „rockowy pazur”.

 

 

Nie, nie istnieje. Juz nawet disco polo jest mniej krindzowe

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kolek23 napisał:

Kuuueeeerwaaaaa @Pulek no oczywiście, że musiałem sobie pobrać demo PES2020, oczywiście, że mi się spodobało, oczywiście, że już szukam gdzie kupić :/ dzięki...

No stary, ja jestem w takim szoku, że nie wiem co powiedzieć. Od kilku lat tylko Fifa, a tu nagle taka bomba w łeb. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.09.2019 o 20:09, jmk napisał:

@klinsmann, czekajooo na Ciebie ;)

 

Qz8sX7g.jpg

1.22 na Polskę to chyba izi mecz.

 

 

no i to mie się podoba! jak Ci idzie? 

5 godzin temu, Pulek napisał:

zjadłem pizzę z boczkiem, serem wędzonym i żurawiną. CO ZA ROZPIERDOL.

 

no, ale na drugiej połówce pizzy była już szynka, salami, pieczarki i cebula ;)

co za lokal? Barska zaczyna mnie wkurwiać ostatnio... 

Odnośnik do komentarza

A mi nowa FIFA chyba pasuje - zagrałem dopiero 10 spotkań w trybie kariery. Widać i czuć różnice w porównaniu do 19 - tempo jest wolniejsze, ale po tych kilku meczach przestaje to przeszkadzać. Dziwna zmiana nastąpiła w karnych i wolnych. Wolnych nigdy nie umiałem strzelać a teraz to już w ogóle jakaś masakra. Miałem też dwa karne, których nie wykorzystałem.

Ciekawostką w trybie kariery są wywiady przed i pomeczowe - schematyczne i powtarzalne ale jest to jakaś wartość dodana do trybu kariery. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, dziki_ryj_ napisał:
3 godziny temu, Pulek napisał:

No stary, ja jestem w takim szoku, że nie wiem co powiedzieć. Od kilku lat tylko Fifa, a tu nagle taka bomba w łeb. 

Jakiś czas temu pisałem o PES to mnie brudas bodajże wyśmiewał

prawda jest taka, że też bym trochę wyśmiewał, gdybym nie pograł chwilę w piątek. a tak, to cóż... nawet na PS4 da się jakieś aktualizacje wsadzić, i w sumie brak licencji jest nieodczuwalny. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, tio napisał:

A mi nowa FIFA chyba pasuje - zagrałem dopiero 10 spotkań w trybie kariery. Widać i czuć różnice w porównaniu do 19 - tempo jest wolniejsze, ale po tych kilku meczach przestaje to przeszkadzać. Dziwna zmiana nastąpiła w karnych i wolnych. Wolnych nigdy nie umiałem strzelać a teraz to już w ogóle jakaś masakra. Miałem też dwa karne, których nie wykorzystałem.

Ciekawostką w trybie kariery są wywiady przed i pomeczowe - schematyczne i powtarzalne ale jest to jakaś wartość dodana do trybu kariery. 

 

grasz na xbox? ktoś może potwierdzić, że na PC też jest wolniej? 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...