Skocz do zawartości

Marynia bierze 560 euro w kieszeń i robi najazd na Berlin


Pulek

Jakie będą konsekwencje wyjazdu forumowiczów na Berlin?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś rozmawiałem ze wspólnikiem o bólu dupy, jaki część krafciku ma, bo Pinta pojechała do Korei Północnej na chmielobranie i festiwal piwny. Wyborcza nawet zabrała głos. Obaj zgodnie stwierdziliśmy, że nawet byśmy się nie zastanawiali, tylko lecieli :D

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Reaper napisał:

Jasne, ale uważam, że jest to jedna z najbardziej przykrych rzeczy jakie wypłynęły z polskiego internetu. 

 

 

a ja w druga strone, uwazam ze ktos zajebiscie zlapal byka za rogi, bo ponoc zawodnicy fame mma dostaja wiekszy hajs niz niektorzy mistrzowie KSW :D co swiadczy o tym jaki potencjal marketingowy zostal uwolniony :P 

juz abstrahujac od tego, ze wiekszosc ludzi tam walczacy to debile

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, BartuS napisał:

 

a ja w druga strone, uwazam ze ktos zajebiscie zlapal byka za rogi, bo ponoc zawodnicy fame mma dostaja wiekszy hajs niz niektorzy mistrzowie KSW :D co swiadczy o tym jaki potencjal marketingowy zostal uwolniony :P 

juz abstrahujac od tego, ze wiekszosc ludzi tam walczacy to debile

Ale w ten sposób przyklaskujesz patostreamerom, bo też trzepią masę kasy na swoich streamach, więc jest potencjał marketingowy i ludzie to oglądają i się tym inspirują.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, beeres napisał:

Ja może to powstrzymam zanim zaczną się tworzyć jakieś dziwne teorie, bo widzę że Reaper już idzie szeroko :D  A tak naprawdę to nie ma pojęcia o czym chce rozmawiać oraz nie wie co robię ;) Sorry Reaper.

Ale ja już przestałem o Tobie mówić :D Tylko ogólnie o tym całym syfie jakim jest Fame MMA.

 

Po prostu ze swojej perspektywy miałbym opory pracować dla firmy, która angażuje się w tematy, które nie są zgodne z moimi wartościami czy kompasem moralnym. Ale tak jak mówisz - nie wiem jaki jest Twój udział w tym wszystkim, więc nie oceniam ;) 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Reaper napisał:

Ale ja już przestałem o Tobie mówić :D Tylko ogólnie o tym całym syfie jakim jest Fame MMA.

 

Po prostu ze swojej perspektywy miałbym opory pracować dla firmy, która angażuje się w tematy, które nie są zgodne z moimi wartościami czy kompasem moralnym.


O wow, bardzo łatwo Ci przychodzi wrzucanie wszystkich do jednego worka. ?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Reaper napisał:

Ale w ten sposób przyklaskujesz patostreamerom, bo też trzepią masę kasy na swoich streamach, więc jest potencjał marketingowy i ludzie to oglądają i się tym inspirują.

 

nigdy ich nie ogladalem, ale jest to maly odsetek streamerow, zreszta skutecznie eliminowany. no i jakby nie patrzec, to patologii na fame mma juz tez jest coraz mniej :P 

 

ogolnie to mam w dupie to, ze na fame mma walcza patusy, bardziej wyrazam podziw dla ludzi, ktorzy z tej patologii potrafili zrobic preznie dzialajaca machine przynoszaca kase

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

to co reaper mowi o fame mma mozna by w sumie powiedziec o calym mma

niby sport walki, taktyka te sprawy, a w praktyce dresiarskie mordobicie polaczone z homoerotycznymi przytulankami

troche nie rozumiem, jak to mozna ogladac dla przyjemnosci, no ale nie musze wszystkiego rozumiec

  • Lubię! 8
  • Haha 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Jestem po pierwszej lekcji węgierskiego. Przez 1.5 godziny nauczyłem się tylko samogłosek ale przyznam że juz dawno się tak nie uśmiałem:d. To musiał być widok, 10 osób stękających, charczących i wydobywających z siebie dźwięki przypominające te które poprzedzają przytulanie się do muszli po dobrej imprezie;). 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...