Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, me_who napisał:

Apropo Szydło, to wczoraj poniosło jakiegoś figlarza z Faktów, bo zajawkę o jej stłuczce okrasił nagraniem wypadku i podłożonym głosem pani premier z jej spotu wyborczego "Spotkajmy się w drodze" :kekeke:

 

Swoją drogą jak udostępnili to wideo, to ten ziomuś co się w nią wpierdolił srogo popierdalał. Więc śmiechy śmiechami, ale było to niebezpieczne. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Brudinho napisał:

 

Swoją drogą jak udostępnili to wideo, to ten ziomuś co się w nią wpierdolił srogo popierdalał. Więc śmiechy śmiechami, ale było to niebezpieczne. 

Ja nie mówię o zdarzeniu, tylko materiale Faktów. Żadna stłuczka nie jest przyjemna ani śmieszna.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Brudinho napisał:

 

Swoją drogą jak udostępnili to wideo, to ten ziomuś co się w nią wpierdolił srogo popierdalał. Więc śmiechy śmiechami, ale było to niebezpieczne. 

Gdzieś na wykopie czytałem, że niby tam jest do 70 :-k

Odnośnik do komentarza

Z dzisiejszej i wczorajszej korespondencji e-mail dowiedziałem się, że chyba z 6 hakerów zainfekowało mój komputer i oglądało przez moją kamerkę " JAK SIĘ ZADOWOLASIŁEŚ !!!" Nie  wiem o co chodzi, czy to ma jakiś związek z łasicą? 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, tio napisał:

Z dzisiejszej i wczorajszej korespondencji e-mail dowiedziałem się, że chyba z 6 hakerów zainfekowało mój komputer i oglądało przez moją kamerkę " JAK SIĘ ZADOWOLASIŁEŚ !!!" Nie  wiem o co chodzi, czy to ma jakiś związek z łasicą? 

 

Coraz dziwniejsze te "zainteresowania" hakerów. Także otrzymuje te maile. Nawet bym się nie zdziwił, gdyby takie nagrania istniały :kekeke: Ale mam stacjonarkę bez kamery :( 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, tio said:

Z dzisiejszej i wczorajszej korespondencji e-mail dowiedziałem się, że chyba z 6 hakerów zainfekowało mój komputer i oglądało przez moją kamerkę " JAK SIĘ ZADOWOLASIŁEŚ !!!" Nie  wiem o co chodzi, czy to ma jakiś związek z łasicą? 

ktoś oglądał Black Mirror :keke:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Misiek napisał:

No tego to nie czaję. kuab nawet pisze, że publiczna edukacja raczej na słabym poziomie stoi, a dobre szkoły są prywatne i cholernie drogie. To gdzie tu łatwiejszy dostęp?

Kolega z pracy wysyła swojego dzieciaka do najsłynniejszej szkoły prywatnej w samym centrum Edynburga (na której wzorowany jest Hogwarts swoją drogą ;)), więc mam nadzieję, że będzie mnie stać na te prywatne ;) 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Reaper napisał:

Kolega z pracy wysyła swojego dzieciaka do najsłynniejszej szkoły prywatnej w samym centrum Edynburga (na której wzorowany jest Hogwarts swoją drogą ;)), więc mam nadzieję, że będzie mnie stać na te prywatne ;) 

Nie no, jak Cię będzie stać to od razu na MiT, po co się rozdrabniać.

  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...