Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, me_who napisał:

Nie gardzę, lubię piwo ale nie jestem tym słynnym degustatorem żeby przyjmować piwko regularnie. Po prostu musi mnie najść albo musi być klimat typu scottish breakfast :wub: 

 

Nie sklamac, jakos wczoraj to wspominkowalem. Nawet dzisiaj zagadnalem, czy kolega @Pulek na niedziele cos w terenie planuje, to mnie jakas rocznica slubu zbyl. 

 

No a po tym tygodniu z rodzinka i wizji 3 urwanych dni zamykania numeru, no to mi sie takie popoludniowo niedzielne 3-4 piwka marza w terenie (Kawowy!) w dobrym towarzystwie, ze nie mam pytan.

Odnośnik do komentarza

Co motywuje ludzi, żeby w dzień taki jak dzisiaj przyjść do salonu samochodowego? Pytam serio. Wczoraj wolne, jutro wolne, większość... też ma wolne. Chciałoby Wam się chodzić po salonach tylko po to, żeby dowiedzieć się, że "uuuu w Volkswagenie to dalej robio te dyzle śmierdzące", a w Toyocie "nie mam przekonania do tych hybryd, to ładować trzeba"?

 

Ja utożsamiam wyjście na zakupy - jakie by one nie były - z zakupem o dziwo. Wchodzę, kupuję, wychodzę. 

Odnośnik do komentarza

Chyba @klinsmann chciał info jak sobie Legia i Lech poradzą w pucharach.

 

Kiedy ja eliminowałem Legię, Lech poradził sobie z Olympique Marsylia wygrywając pierwszy mecz na wyjeździe 1:0, a drugi remisując 0:0. W następnej rundzie trafił na Bayern i już tak kolorowo nie było. Pierwszy mecz 7:0 w pizdę na wyjeździe, w rewanżu 1:3 w pizdę.

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, klinsmann napisał:

Piotr Włodarczyk ?ale on chyba bral w Auxerre :-k 

 

z Bastia mi sie kojarzy Marek Jóźwiak, chociaż grał w Gęgą... 

 

no i zostaje Mario Piekario.... 

Nope, tak jak pisałem jmk, też Piotr. Poczekamy jeszcze, czy @jmk spróbuje kolejnego strzału i rozwikłamy zagadkę ;) 

 

Tymczasem idę z psem na spacer.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Kuchar napisał:

Co motywuje ludzi, żeby w dzień taki jak dzisiaj przyjść do salonu samochodowego? Pytam serio. Wczoraj wolne, jutro wolne, większość... też ma wolne. Chciałoby Wam się chodzić po salonach tylko po to, żeby dowiedzieć się, że "uuuu w Volkswagenie to dalej robio te dyzle śmierdzące", a w Toyocie "nie mam przekonania do tych hybryd, to ładować trzeba"?

 

Ja utożsamiam wyjście na zakupy - jakie by one nie były - z zakupem o dziwo. Wchodzę, kupuję, wychodzę. 

 

Kuchar, to Ty w Wawce te fury sprzedajesz? Bo zona szuka cos takiego miejskiego - punkt odniesienia to Toyota Yaris :D. 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Kuchar napisał:

Co motywuje ludzi, żeby w dzień taki jak dzisiaj przyjść do salonu samochodowego? Pytam serio. Wczoraj wolne, jutro wolne, większość... też ma wolne. Chciałoby Wam się chodzić po salonach tylko po to, żeby dowiedzieć się, że "uuuu w Volkswagenie to dalej robio te dyzle śmierdzące", a w Toyocie "nie mam przekonania do tych hybryd, to ładować trzeba"?

 

Ja utożsamiam wyjście na zakupy - jakie by one nie były - z zakupem o dziwo. Wchodzę, kupuję, wychodzę. 

Nie sprzedajesz chyba samochodu pierwszy raz w zyciu zeby nie wiedziec, ze w tej klasie produktu wiekszosc kupcow to tacy, co chca popierdolic, a nie kupic?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...