Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Pulek napisał:

ja piękny działking uprawiam, ale czeka mnie ważna decyzja o powrocie :-k 

 

czy zebrać się o 15 (i nie obejrzeć meczu Arsenalu), czy o 17 (i nie obejrzeć United - Chelsea), czy wracać o 19 i wjebać się w największe korki :-k 

brać jutro na żądanie/zdalnie i nie wracać :D

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Reaper napisał:

wow :o nie spodziewałem się, że to taka droga impreza :-k ale może dlatego, że ja jestem przyzwyczajony do bukowania "noclegu", gdzie cały dzień spędzam poza hotelem/apartamentem, a tutaj cała wycieczka jest w cenie (poza jakimiś dodatkowymi masażami) :-k 

Polska droga jest bardzo.

 

A ja na bazie namiotowej płaciłem 9 zł od osoby ;) I herbata była wliczona.

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.08.2019 o 13:04, Kamtek napisał:

Spoko. Ma być wyjazd w trybie "economy", więc im później zaczniemy, tym mniej wypijemy i tym samym wydamy. Że tak sobie zażartuję... :keke: 

Zwłaszcza jak dotrze @Bebok z ekipą ;)

 

Znalazłem jeszcze jedną, całkiem przypadkową, flaszkę wódeczki w zamrażarce. Więc jedynym problemem wydaje się być jedzenie, którego nie będziemy mieli. Ale może Orest się podzieli :keke: 

Odnośnik do komentarza

Rozwiązałem swoje problemy z graniem w CS-a :kekeke: Do tej pory blokowało mnie to, że komputer do grania miałem w pokoju, gdzie spała córka. A ostatnio słabo sypiała, to raczej nie grałem, bo się budziła. No to przeniosłem się do salonu - siedzę na stołku barowym, a komputer ledwo mi się mieści na wyspie, ale daje radę :D Drugi problem był taki, że w słuchawkach nie słyszę, jak w drugim pokoju syn się budzi - no to ustawiłem mu system z komputerem i Chromecastem, gdzie streamuję sobie jak śpi prosto na TV, które jest na wprost mnie, więc jakby cokolwiek się działo, to będę widział :kekeke: Małe radości.

Nie rozwiązałem tylko jednego głównego problemu - nadal jestem chujowy w tę grę :kekeke: Chociaż właśnie zamknąłem mapę acem :mrrr: 

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...