Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj klima się mega przyda. Sąsiad z domu obok ma demencje i dzisiaj ma zdecydowanie nawrót wiary w boga i jakieś wizje rozbijających się samolotów. Jest mega głośny i mega zakłócający spokój, więc trza zamknąć okno i współczuć rodzinie :( 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Reaper napisał:

Właśnie tłumaczyłem żonie ten speedrunning. Jej mina:

 

unimpressed emma stone GIF

To dla poprawy(?) wizerunku możesz dodać, że co roku organizowane są 4 główne imprezy (nie licząc mniejszych) - 2 przez Games Done Quick w Stanach Zjednoczonych i 2 przez European Speedrunner Assembly w Europie. Są to tygodniowe maratony speedrunningowe, gdzie gry przechodzone są na żywo, a celem całości jest zbieranie kasy na cele charytatywne. Taki tegoroczny AGDQ pierwszy raz zebrał ponad 3 mln $ ;) 

  • Uwielbiam 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Prawdą jest, że dawno już tam nie byłem, a chleb gruziński już nie był tak zajebisty jak kiedyś, ale nie spodziewałem się, że tak szybko się zamkną :|.

 

Zresztą, nie wiem czy zwróciłeś uwagę, ale jest tam też zakład fryzjerski, który... został zamknięty na czas wakacji i knajpa włoska, którą otwierają drugi rok. Nie wspomnę o pralni, która w niepojęty dla mnie sposób utrzymuje się na rynku. 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Ingenting napisał:

Generalnie ryki tego gościa można by wstawić do jakiegoś RPGa. "Szarżaaaaa" jego głosem jako krzyk krasnoluda np.

A to, że @schizzm nie grał w Baldurs Gate II uważam za straszny skandal. ?

Ja tam się cieszę, że został mi jeszcze jakiś genialny tytuł, którego nie ruszyłem ;). Z tej listy rpgcodex to jedyny tytuł z pierwszej dziesiątki, w który nie grałem. Nie przeszedłem z kolei Gothica II (wymęczył mnie pod koniec, nie rozumiem trochę fenomenu tej gry/serii) i Morrowinda, choć w niego się kiedyś mocno wkręciłem i chyba gdzieś nawet mam sejwy z tej rozgrywki.

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...