Skocz do zawartości

Moderator odmówił poddania się demokratycznej weryfikacji i wraz z Marynią i 558 plusami użytkowników odchodzi ku zachodzącemu słońcu


krzysfiol

Już nie będzie krzysfiola na następnych wyborach  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie tak w końcu wyszło, że mam dzisiaj dwie rozmowy na dwa różne stanowiska :lol: Po 2 tygodniach czekania odezwała się w końcu rekruterka na to pierwsze bardziej marketingowe, myślałem że umówi coś na przyszły tydzień, a ona jeszcze na dzisiaj wcisnęła :roll: Tylko w głowie już się bardziej nastawiłem na pójście w produkt, ale z drugiej strony to pierwsze stanowisko mogłoby się wiązać od razu z awansem :-k 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Zaległe info dla nieoficjalnego fan-clubu Silesii ( @Pulek @Perez @Brudinho @kolek23 @Fenomen @me_who) - decyzją organizatora awans wywalczył również wicemistrz rozgrywek* i od sierpnia będziemy rywalizować w ósmej lidze miszczów (powrót klubu do Klasy B po 3-letniej przerwie).

 

*następnie okazało się, że zgodę na grę w kl. B dostały też trzy inne drużyny :lol:

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 4
  • Hurra! 3
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Kamtek napisał:

Zaległe info dla nieoficjalnego fan-clubu Silesii ( @Pulek @Perez @Brudinho @kolek23 @Fenomen @me_who) - decyzją organizatora awans wywalczył również wicemistrz rozgrywek* i od sierpnia będziemy rywalizować w ósmej lidze miszczów (powrót klubu do Klasy B po 3-letniej przerwie).

 

*następnie okazało się, że zgodę na grę w kl. B dostały też trzy inne drużyny :lol:

w sumie to @Perez, kiedyś tam trzeba będzie znowu wyruszyć. Jakieś flagi uszyć, alkohol wypić... tylko tym razem wolałbym nie wracać pociągiem z miejscówką na podłodze :/ 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kamtek napisał:

Zaległe info dla nieoficjalnego fan-clubu Silesii ( @Pulek @Perez @Brudinho @kolek23 @Fenomen @me_who) - decyzją organizatora awans wywalczył również wicemistrz rozgrywek* i od sierpnia będziemy rywalizować w ósmej lidze miszczów (powrót klubu do Klasy B po 3-letniej przerwie).

 

*następnie okazało się, że zgodę na grę w kl. B dostały też trzy inne drużyny :lol:

 

Jakie cele na następny sezon? Bo czekam z karnetem ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...