Skocz do zawartości

Moderator odmówił poddania się demokratycznej weryfikacji i wraz z Marynią i 558 plusami użytkowników odchodzi ku zachodzącemu słońcu


krzysfiol

Już nie będzie krzysfiola na następnych wyborach  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Brudinho napisał:

Oh Revolut widzę zaczął mocno przeszkadzać :-k Mbank pobiera opłatę za doładowanie konta 2,59 zł :-k Doładowanie kartą kredytową Millenium zostaje z miejsca zablokowane. Działa tylko karta debetowa Millenium (bez opłat) ale tam akurat nie mam pieniędzy :keke: 

Moze to jednak dobrze, ze sie nie zadluzyles obciazajac kredytowke... :)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Brudinho napisał:

Oh Revolut widzę zaczął mocno przeszkadzać :-k Mbank pobiera opłatę za doładowanie konta 2,59 zł :-k Doładowanie kartą kredytową Millenium zostaje z miejsca zablokowane. Działa tylko karta debetowa Millenium (bez opłat) ale tam akurat nie mam pieniędzy :keke: 

To legalne nakładać taka opłatę@

?

 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, jmk napisał:

Kurcze, tyle przeżyłem w swoim życiu, ale czuję w sobie takie wewnętrzny niepokój z powodu głupiego FESS :/

 

Operacja zatok, tak żebyście nie musieli googlować

 

Ostatnio naprawdę, żeby zrozumieć o czym jmk pisze, to trzeba z googlem w ręku siedzieć :kekeke: 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Ej, nie wiem co mnie natchneło, ale wcozraj zaczalem pisac tekst poniekad o czyms co kiedyswywołało tu sroga beke "tj filozoficznych i moralnych aspektach black metalu" i szukam przykładów zwłaszcza z polskiego podwórka. Naturalizm furii i antymaterialistyczno-nihilistyczne gadki gosci  z Non opus Dei to mało. Myslałem jeszcze o Behemocie, ale Nergal zmieniał juz tyle razy stanowisko, ze nie jest ani troche wiarygodny.
@schizzmty troche siedzisz chyba w tych klimatach tez, wiec moze moglbys mi pomoc, tekscik potem chce wysłac do jakiegos zina/magazynu nawet.

  • Smutny 1
  • Zmieszany 1
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Brudinho napisał:

Oh Revolut widzę zaczął mocno przeszkadzać :-k Mbank pobiera opłatę za doładowanie konta 2,59 zł :-k Doładowanie kartą kredytową Millenium zostaje z miejsca zablokowane. Działa tylko karta debetowa Millenium (bez opłat) ale tam akurat nie mam pieniędzy :keke: 

Tydzień temu doładowywałem revoluta przez kredytówke Millenium i wszystko było ok. Coś w ciągu tygodnia się zmieniło?

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Reaper napisał:

Tak, ale wtedy było inne stanowisko, dość zbliżone do tego co obecnie robię. W międzyczasie pojawiła się inna opcja, którą dużo bardziej się jaram. 

jaki dział/stanowisko? ;) W którą stronę się będziesz przekwalifikowywał?

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...