Skocz do zawartości

Moderator odmówił poddania się demokratycznej weryfikacji i wraz z Marynią i 558 plusami użytkowników odchodzi ku zachodzącemu słońcu


krzysfiol

Już nie będzie krzysfiola na następnych wyborach  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Lucifer Morningstar napisał:

Od 3 msc używam HBO Go i zawsze miałem zakładkę Moje HBO gdzie wszystkie ulubione umieszczam 

Napisałeś, że od dawna, nie sądziłem że mówisz o 3 miesiącach :lol: Ja używam od ponad roku, jak nie dwóch lat :D 

Odnośnik do komentarza

31km w równo godzinę zrobione, życiówka (do tego wyniki na dwóch segmentach sporo poprawione). O ile ten sport byłby przyjemniejszy gdyby nie wiatr :P Jechałem dosyć ruchliwą drogą z wiatrem w ryj, jak mijały mnie tiry, to wpadałem na kilka sekund w tunel aerodynamiczny, więc cisnąłem do 37km/h na blacie by wykorzystać moment, a potem wiatr mnie hamował do 28km/h, no i tak przez 10km w interwale. :P 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Hidalgoo napisał:

coś jest zjebane w "Otrzymanych" reakcjach. W sensie, nie sumuje się do faktycznej liczby reputacji, jest zdecydowanie poniżej

 

Bo te smutne i zmieszane minki w ogóle się nie liczą. Sa za zero ;) moze to ?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Reaper napisał:

Napisałeś, że od dawna, nie sądziłem że mówisz o 3 miesiącach :lol: Ja używam od ponad roku, jak nie dwóch lat :D 

Wiesz, mam od 3 lat pewnie ale od 3 msc intensywnie korzystam. Mi tam zawsze wystarczyło wpisać w szukajkę i nie musiałem nic dodawać do ulubionych. Zresztą nawet teraz w ulubionych mam tylko jeden serial który i tak już dawno temu obejrzałem. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, kolek23 napisał:

Ogłoszenie parafialne :)

 

Zaręczyłem się :)

W dniu 28.04.2009 o 00:13, Leon napisał:

A ja Wam Koledzy powiem jedno, k***a, nie żeńcie się, naprawdę. Tak wyobraźcie sobie, że ta słodka, słaba, krucha, mikra istotka, da wam kiedyś tak do pieca, że zaskoczy wasze najśmielsze oczekiwania. Małżeństwo jest do dupy, chybam, że zarabia sie minimum 7k pln netto.

 

A tak to co, zapierdalasz jak ten murzyn, gówno z tego masz, pensja idzie na rachunki, reszta co zakombinujesz na życie ... a jakie by było to życie, żeby wydać to wszystjko na dupcie, oooooooooooohhhh qrwa, żyć nie umierać. Nadmienię jedynie że jestem zbetonowany jak zepsuty k***a messerschmidt, i jak ktoś jutrp mnie wyczuje to mam po pracy.

 

I do tego małżeństwo prowadzi.

 

Chłaopaki, w życiu, nie stawiajcie na wygląd, slowo ... Charakter, charakter, po pięćssetkroć k***a charakter ... wygląd się i tak znudzi.

 

Gotowanie też się znudzi jak sobie nie można chleba pokroić grubo, bo nie, i ch**.

 

Ohollnie to przepraszam bom pijany i mam nadzieje że jakoś policje mine rano.

 

Nie żeńcie sie chłopaki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Jak coś jest mnie tak to akceptuje łarny i te inne, ogólnie jestem zrobiony, pis ałt joł madafaka.

 

I sie nie żeńcie.

btw, jakim cudem ten cytat nie jest w kłotezach?

  • Lubię! 4
  • Haha 2
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza

Tak se patrze na rozne nowatorskie biznesy, co to po mediach polataly:

- TheMuBa Borysa Szyca nieaktualizowana od marca

- Wjechalo.com Krzysztofa Stanowskiego nieaktualizowane od czerwca

- grupa Abstra ponad 2 mln zl straty

- polski Vogue ponad 5 mln straty

 

Jak ja nie lubie pompowania baniek...

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
53 minutes ago, SZk said:

Tak se patrze na rozne nowatorskie biznesy, co to po mediach polataly:

- TheMuBa Borysa Szyca nieaktualizowana od marca

- Wjechalo.com Krzysztofa Stanowskiego nieaktualizowane od czerwca

- grupa Abstra ponad 2 mln zl straty

- polski Vogue ponad 5 mln straty

 

Jak ja nie lubie pompowania baniek...

 

Stanowski dostał teraz państwowe pieniądze na prowadzenie portalu o igrzyskach w Tokio 2020. Podejrzewam, że nikt tego nie czyta (casus wyszlo.com i wjechalo.com), ale tym razem za projekt ręczy finansowo Orlen, więc strona będzie aktualizowana przez najbliższy rok.

 

Zresztą to może przepływ niewolników do nowego projektu spowodował wygaszenie wjechalo.com

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, kolek23 napisał:

Dzięki Panowie :) śmieszna sprawa, bo rodzice daleko, chcemy powiedzieć osobiście, więc narazie o sprawie wie tylko forumke :keke:

 

Nie mówcie nikomu :kekeke:

Postaw wszystko na jedną karte zaręcz się z nią na fejsie!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...