Skocz do zawartości

Moderator odmówił poddania się demokratycznej weryfikacji i wraz z Marynią i 558 plusami użytkowników odchodzi ku zachodzącemu słońcu


krzysfiol

Już nie będzie krzysfiola na następnych wyborach  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze minusa komuś da
BTW. [mention=1502]wojt3k[/mention] dałeś kiedyd komuś minusa?

Żodyn nie zasłużył, żodyn.
Prawdę mówiąc to nie mam stuprocentowej pewności, ale chyba nie. Wychodzę z założenia, że jeśli się z kimś nie zgadzam to nie daję minusa, tylko czasem o tym napiszę. Ale to też nie często.
Nie ukrywam, że ubodło mnie to oskarżenie o spoiler, a szczególnie jego forma. Choć nawet zwrócenie uwagi musiało mieć formę pytania. Przypadek?
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Reaper napisał:

Ja rozdałem 70 minusów i tyle samo dostałem, jest równowaga ☯️

 

Ja dałem 15 łapek w dół. Podobnie jak @wojt3k staram się albo dyskutować, albo ominąć temat, ale to musiały być jakieś przypadki niereformowalne i do tego szkodliwe.

 

Szkoda że system szukania na tej wersji IPB praktycznie nie istnieje, bo mnie nawet by interesowało co to za posty...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gabe napisał:

 

Ja dałem 15 łapek w dół. Podobnie jak @wojt3k staram się albo dyskutować, albo ominąć temat, ale to musiały być jakieś przypadki niereformowalne i do tego szkodliwe.

 

Szkoda że system szukania na tej wersji IPB praktycznie nie istnieje, bo mnie nawet by interesowało co to za posty...

IMHO nie jest zły, zazwyczaj znajduję co potrzebuję, ale akurat opcji szukania po reputacji nie widzę.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...