Skocz do zawartości

Moderator odmówił poddania się demokratycznej weryfikacji i wraz z Marynią i 558 plusami użytkowników odchodzi ku zachodzącemu słońcu


krzysfiol

Już nie będzie krzysfiola na następnych wyborach  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, lad napisał:

Oglądał ktoś ostatnio Wiadomości? Nie miałem jak, a bardzo jestem ciekawy co mówią nt chaosu w edukacji.

Wina samorządów - ale tylko tych rządzonych przez PO i przybudówki.

Aha, no i wina Tuska oczywiście.

Poza tym chaos? Jaki chaos? :kekeke: 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, lad napisał:

Oglądał ktoś ostatnio Wiadomości? Nie miałem jak, a bardzo jestem ciekawy co mówią nt chaosu w edukacji.

Przecież dzieci mogą jechać uczyć się za granicę jak stwierdził jakiś pisowski mędrzec z Lubelszczyzny :)Także ja bym się gówniarzami nie przejmował.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ludzie to są jednak debile... Stał sobie ktoś Yarisem na Piotrkowskiej przecinając ścieżkę rowerową (debil nr 1), mógł podjechać za ścieżkę, żeby włączyć się do ruchu, bo było pusto. Ścieżką jechał sobie koleżka na rowerze (debil nr 2), który w ogóle nie hamował i wpierdolił się z całym impetem w tego Yarisa. Ja rozumiem, że deszcz i ślisko, ale w miejscu tego zdarzenia jest widoczność jak stąd do Zgierza, więc jak widzę, że mi auto stoi na drodze to nie zapierdalam z myślą, może zjedzie do tego czasu, tylko zwalniam... Pokrzyczeli na siebie, po czym gość z rowera wsiadł do Yarisa, posiedział chwilę i rozjechali się każdy w inną stronę :) 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Misiek napisał:

Ludzie to są jednak debile... Stał sobie ktoś Yarisem na Piotrkowskiej przecinając ścieżkę rowerową (debil nr 1), mógł podjechać za ścieżkę, żeby włączyć się do ruchu, bo było pusto. Ścieżką jechał sobie koleżka na rowerze (debil nr 2), który w ogóle nie hamował i wpierdolił się z całym impetem w tego Yarisa. Ja rozumiem, że deszcz i ślisko, ale w miejscu tego zdarzenia jest widoczność jak stąd do Zgierza, więc jak widzę, że mi auto stoi na drodze to nie zapierdalam z myślą, może zjedzie do tego czasu, tylko zwalniam... Pokrzyczeli na siebie, po czym gość z rowera wsiadł do Yarisa, posiedział chwilę i rozjechali się każdy w inną stronę :) 

eee, to moja historia z linka holownicza jednak byla lepsza ;)

 

btw. czy dzisiejszy popis Piasta bedzie gdzies do zobaczenia w tv?

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Fenomen napisał:

btw. czy dzisiejszy popis Piasta bedzie gdzies do zobaczenia w tv?

TVP Sport

1 minutę temu, Fenomen napisał:

eee, to moja historia z linka holownicza jednak byla lepsza ;)

Wiesz, linki można było nie zauważyć, ale kurwa nie białego Yarisa...

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...