Skocz do zawartości

Letni livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Gacek napisał:

Ło jezu, co za podanie Piątka. Gra dużo słabiej niż tydzień temu, ale gra w piłkę, więc już trzeba mówić o wielkim postępie względem wcześniejszych kilkunastu meczów.

 

Mamy ciała obce w tym meczu ze zdolnoscia do poszczególnych dobrych zagrań. Kessie, Suso, Bennacer niestety też

Odnośnik do komentarza

Kessie akurat miał parę błędów drobnych, ale i parę fajnych zagrań. Negatywne oceny dostaje chyba tylko za tę sytuację z karnym, co nie było jego winą.

Bennacera i Suso nie da się dziś obronić. Piątek nie jest od nich wiele lepszy, ale tu muszę oddać, że gra znacznie lepiej niż dotychczas i ten progres musi rzutować na jego ocenę.

Nie prowadzimy na własne życzenie, co za nonsens...

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, jmk napisał:

Właśnie co tam było? Korona czerwo, potem gol, potem znowu czerwona i znowu czerwo dla rywali.

Kartek nie widziałem. Ale już w doliczonym czasie obrońca Korony wybił piłkę z linii, a w doliczonym czasie doliczonego czasu ;) , bramkarz Korony złapany na wykroku jakimś cudem wybija piłkę nogą.

Odnośnik do komentarza
 
Oglądałem jednym okiem. Zasłużył? 

Moim zdaniem tak, zagrał chyba jeszcze gorzej niż zwykle. O ile w tych swoich pierwszych meczach miał jeszcze przebłyski to tutaj znów nie za bardzo szukał gry, faulował, miał problemy z przyjęciem. Nie oglądałem go w Serie A, ale na różnych filmach wyglądał na silnego fizycznie ziomka dobrze trzymającego się na nogach, szybkiego. A w Evertonie nie pokazuje niczego. Może gdyby w tym meczu z Liverpoolem strzelił gola odblokowały się, a teraz po szybkiej zmianie raczej nadzieja umarła.
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...