Skocz do zawartości

Letni livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, jasonx napisał:

Ja pierdole, po uj jest ten VAR u nas w lidze.

Przeciez w trakcie wolnego gracz rywala musi byc minimum metr od muru

 

Ale sądzisz, że tu jest problem z VARem? Moim zdaniem to bardziej kwestia nie ogarnięcia nowych przepisów przez sędziego i zawodników. Żeby pewnie któryś podniósł larum, to by to sprawdzili.

No chyba, że ktoś to zgłosił i sprawdzali. Nie dotrwałem do drugiej połowy ;)

Odnośnik do komentarza

Ale co Ci mieli sprawdzić, jak nikt nie zajarzył, że było złamanie przepisów? Najbardziej bym tu winił głównego arbitra. Ok, na VARze też siedzą sędziowie i mogliby zareagować. Tylko do końca nie wiem, jak u nas działa ten VAR. Czy sędziowie tam siedzący, mogą coś zasugerować głównemu? Czy to główny, w razie wątpliwości, prosi ich o przejrzenie powtórek.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, BartuS napisał:

ale co to ma za znaczenie? zgodnie z przepisami zawodnik druzyny wykonujacej rzut wolny nie mogl tam stac, wiec nie powinno byc gola

 

Takie jak z tym, że jedna noga bramkarza podczas karnego ma stać na linii. Te przepisy są wskrzeszane raz na 30 razy.

 

+No masz drugą linie dla zawodnika z Lecha :roll: Jaki on ma tutaj wpływ na akcje? Nawet nie rozpycha muru, po prostu obraca się i biegnie do dobitki.

Odnośnik do komentarza
Teraz, BartuS napisał:

przeciez ten przepis wprowadzili bodajze przed tym sezonem, imo nie ma o czym gadac :D 

 

No bo wcześniej mieli stać 2 nogami :keke: 

Ja rozumiem gdyby Gytkyer wpierdolił się tutaj w mur i przeszkadzał, rozpychał. Ale on stał za wyznaczoną linią i po prostu obrócił się do dobitki. 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...