Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Są kasze certyfikowane w Bierze więc luzik. Zjesz sobie jeszcze krupnik.

 

 

No właśnie nie wiem o co Tobie chodziło z tym kurczakiem. Panierka -  są bułki tarte bezglutenowe, można sobie też ścierać chleb więc z panierką nie ma problemu. W przyprawach co chwilę znajduja zanieczyszczenia glutenem, ale to w tych bardziej skomplikowanych. Są jednorodne przyprawy, które są certyfikowane, np. pieprz. Sól normalna ze sklepu może być. Bazylię sobie możesz kupić w doniczce. Plać też kurczaka jakims sosem bg.  Poza tym, jak będziesz miał dom to sobie możesz w ogórdku hodować rośliny na przyprawy, jakie lubisz. 

Odnośnik do komentarza
W dniu ‎19‎.‎06‎.‎2019 o 16:57, jmk napisał:

 

Dzięki, właśnie ostatnio się zapisałem tam do stowarzyszenia. To, że trzeba czytać to pół-biedy, masakra, że te produkty co piszą, że bezglutenowe mają go :/

 

Miałem Ci na to napisać i zapomniałem, ale teraz sobie przypomniałem. Te wyniki nie są złe, bo tylko jeden produkt miał przekroczone normy. Ja dalej będę kupował takie produkty, tylko wszystkie przyprawy marki dary Natury do kosza. Taki wniosek po tym badaniu produktów mam.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Mauro napisał:

Miałem Ci na to napisać i zapomniałem, ale teraz sobie przypomniałem. Te wyniki nie są złe, bo tylko jeden produkt miał przekroczone normy. Ja dalej będę kupował takie produkty, tylko wszystkie przyprawy marki dary Natury do kosza. Taki wniosek po tym badaniu produktów mam.

 

A bo się pogubiłem - to Ty jesteś celiak czy masz w rodzinie?

 

 

Korzystał ktoś z wypożyczeń samochodowych na dobę, dwie w PL i poleca jakąś sieciówkę?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, z0nk napisał:

Tak ja. Od 8 do 16 jestem podkurwiony bijąc się z dziadami i babami o klimatyzację. 30° na dworze, w biurze 25-28 zależnie od dnia, ale im zimno. To w końcu i ja chodzę podkurwiony, bo ile mogę się z nimi tłuc.

 

Szybko mi przechodzi, kiedy otwieram zimne piwko po pracy :D 

A ja akurat rozumiem te osoby. Niestety jak jest klimatyzacja to albo nie włączona albo na 17 stopni. Jakby ludzie nie mieli pojęcia że można sobie ustawić np. 22. W takim wypadku wolę żeby już jej nie włączać 

 

Znam przypadki osób które potrafią nakurwiac klimą ustawiona na 17 stopni gdy za oknem jest 18:/

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, jmk napisał:

Korzystał ktoś z wypożyczeń samochodowych na dobę, dwie w PL i poleca jakąś sieciówkę?

Sixt, Hertz, Europcar, 99rents - to są wszystkie duże sieciówki, ale niekoniecznie będą najtańsze.

 

Zależy skąd wypożyczasz, bo czasami są jakieś pojedyncze oddziały wynajmujące np. tylko w Szczecinie, wtedy polecam zawsze wklepać ich w google i zobaczyć czy nie mają 90% opinii "oszukują złodzieje" i "każą płacić 1000 zł za rysę, której się nie zrobiło".

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, jmk napisał:

 

A bo się pogubiłem - to Ty jesteś celiak czy masz w rodzinie?

 

 

Korzystał ktoś z wypożyczeń samochodowych na dobę, dwie w PL i poleca jakąś sieciówkę?

W rodzinie. Ale w domu, ze względu na ryzyko zanieczyszczeń i pomyłek wyeliminowaliśmy całkowicie gluten Oprócz piwa to wszystkie zakupy domowe robię jakby wszyscy byli celiakami. Poza domem już normalnie jem wszystko co chcę.

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Lucifer Morningstar napisał:

A ja akurat rozumiem te osoby. Niestety jak jest klimatyzacja to albo nie włączona albo na 17 stopni. Jakby ludzie nie mieli pojęcia że można sobie ustawić np. 22. W takim wypadku wolę żeby już jej nie włączać 

 

Znam przypadki osób które potrafią nakurwiac klimą ustawiona na 17 stopni gdy za oknem jest 18:/

No dlatego podkreślam, że nie mówię o pizganiu klimą na jakieś niskie wartości gdy za oknem jest o 1° wyżej. Raz, że próbowałem się dogadać, mówiąc, że to ustawi się najniższy możliwy nawiew i te 22-23° żeby przestać się pocić jak świnia. A że jestem gruby to się pocę szybciej! I szybciej się gotuję :roll:  w dni takie jak ten, kiedy prawie nikogo nie ma w biurze wystarcza mi wiatrak, ale gdy są wszyscy, wszystkie komputery nakurwiają to mój wiatrak mieli już powietrzem, które wcale nie jest przyjemne.

 

12 minut temu, Reaper napisał:

Oho, aplikuję na inną rolę wewnętrznie w firmie :-k Czymajcie kciuki!

Powodzenia!

Ja mam we wtorek rozmowę w zupełnie innej branży, ciekaw jestem o co się tam w ogóle pyta.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...