Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, jmk napisał:

 

To flagi Norwegii na marszach to to samo co ZSRR? A 3 rzeszy?

Jeśli jest to marsz sympatyków Związku Radzieckiego, to pewnie ma to sens :-k 

 

Ale Ty kumasz, że nikt nadal nie wie do czego Ty w ogóle pijesz? Jakich marszy? Link, zdjęcie, źródło? 

Odnośnik do komentarza

O zarzut, że ja głosuję na kogoś kto podpina się do konfederacji mając takie a nie inne poglądy, a czy on by się podpisal pod marsz, gdzie flagi ZSRR są tolerowane. Aczkolwiek znalazłem źródło, że to była gej parada, ale jakaś prześmiewcza dla Putina.

 

Co nie zmienia faktu, że mnie interesuje, jakie by miał zdanie na to Traper czy poszedł by w takim marszu .

Odnośnik do komentarza

Pisałem już w stosownym temacie, ale wiadomo, że Marynia to najlepsze miejsce do wszystkiego: nie dam rady jednak rady pojechać na zlot, gdyby ktoś chciał podpiąć się pod moją rezerwację i tym samym dostałbym zwrot środków byłoby miło

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Traper :keke:

T-raper znad Forth :D 

 

Brusie, Brusie byłeś wielki

Aż Anglikom spadły szelki

Teraz skupcie się psubraty 

bo ważniejsze padną daty:

Jeden dwójka siedem cztery

Robert rodzi się w Turnberry

Trzynaście i zero szóstka

gdy na tronie wielka pustka

Marząc lata o koronie 

w końcu wkłada ją na skronie

Tysiąc trzysta i czternaście

długoletnie z Anglia waśnie 

pod Bannockburn maja finał

nie znać tego to kryminał

Tysiąc trzysta dwa dziewiątka

Płodząc wcześniej dwa dzieciatka

oczy Robert swe zamyka

dusza zaś do nieba zmyka

Brusie, Brusie byłeś wielki

Az Anglikom spadły szelki

 

:muza: 

 

  • Lubię! 8
  • Haha 1
  • Uwielbiam 3
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, jmk napisał:

Pytam o ogólne spojrzenie na tego typu sprawy, Reaper nie podjął rękawicy, trudno, zobaczymy co ksiądz powie ;)

 

Obie sytuacje miały miejsce w sumie w ich środowiskach, stąd oczekiwałem opinii zainteresowanych.

Dopiero teraz doczytałem tę stronę. Jakie to jest moje środowisko? Środowisko ludzi akceptujący innych ludzi bez wskazywania lepszych/gorszych? :-k 

 

50 minut temu, jmk napisał:

O zarzut, że ja głosuję na kogoś kto podpina się do konfederacji mając takie a nie inne poglądy, a czy on by się podpisal pod marsz, gdzie flagi ZSRR są tolerowane. Aczkolwiek znalazłem źródło, że to była gej parada, ale jakaś prześmiewcza dla Putina.

 

Co nie zmienia faktu, że mnie interesuje, jakie by miał zdanie na to Traper czy poszedł by w takim marszu .

Ale co to za absurd dyskutowania o jakichś abstrakcyjnych sytuacjach? 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Reaper napisał:

Dopiero teraz doczytałem tę stronę. Jakie to jest moje środowisko? Środowisko ludzi akceptujący innych ludzi bez wskazywania lepszych/gorszych? :-k 

 

Zapewne chodzi o to słynne środowisko lewackie.

 

Nie żeby w tym było coś złego, sam do niego należę – myślą, mową i uczynkiem.

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, kolek23 napisał:

Fajne te LOTowe Bussiness Lounge. Aśnaebae czekają na przesiadkę. Normalnie to sam nie piję, ale jak stoi cały barek otworem za frajer, to aż żal nie skorzystać #cebula :kekeke: 

W porownaniu do innych loungow w ktorych bylem, to ten na Okeciu wypada bardzo korzystnie. Smaczne jedzenie i bardzo solidne wino.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...