Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Rozszerzonych podstaw ;) Ogólnie PHP uczyłem się w pracy na takim kombajnie backendu do zarządzania eksportem/importem nieruchomości na portale i strony i pracowałem w sumie na rzeczach zaawansowanych, ale brakowało mi trochę podstaw, teraz moja wiedza jest trochę bardziej kompletna, ale przede wszystkim to nauczyłem się, że obecnie programista (jakikolwiek język) ze mnie żaden, a bardziej nadaje się w tej chwili na testera or something, bo analiza kodu, szukanie błędów idzie mi dużo, dużo lepiej. No i to, że obcowanie z kodem... planowanie, myślenie, pisanie. Jak raz na x czasu mam coś do zrobienia/poprawienia to się gubię, a przy regularnym obcowaniu wychodzi lepiej. W obecnej pracy raczej nie jest to możliwe, ale powoli szkicuje mi się w głowie własny projekt, który będę w domu robił. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, jmk napisał:

a bardziej nadaje się w tej chwili na testera or something, bo analiza kodu, szukanie błędów idzie mi dużo, dużo lepiej.

Tyle, że tester nie zajmuje się analizą kodu, od tego mają programiści code review. Tester ewentualnie przy jakimś błędzie może do repozytorium zajrzeć co tam programista narobił, ale nie jest to jego główne zajęcie.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, jmk napisał:

Pytam o ogólne spojrzenie na tego typu sprawy, Reaper nie podjął rękawicy, trudno, zobaczymy co ksiądz powie ;)

 

Obie sytuacje miały miejsce w sumie w ich środowiskach, stąd oczekiwałem opinii zainteresowanych.

 

nie no, pytanie o flagi zsrr na marszu, bez sprecyzowania czegokolwiek, to pytanie z dupy :P 

 

ta bonifikata to tez jakas lokalna sprawa, bo dopiero po googlowaniu zajarzylem o co Ci w ogole chodzi :D 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Lucifer Morningstar napisał:

Nie oszukuj. Oglądałem kiedyś odcinek 112 na ratunek( czy jakoś tak) i dzieciak upierdolil ojcu pół ręki kosiarką. Nie powiesz mi, że to wymysl scenarzysty;) 

Ja tam byłem 2 miesiące ledwie, kasa taka że szkoda było czasu :keke: kumpela pracuje zaś od 3 lat. I owszem zdarzają się jakieś wybryki raz na ruski rok. ale tak to sporo żarcików, zawałów, raz na jakiś czas jakiś atencyjny samobójca. Ale o czymś w skali upierdolenia ojcu ręki kosiarką nie opowiadała :D 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...