Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, me_who napisał:

Tak się dzisiaj opiłem kawy, a do tego troszkę adrenalinki w robocie, że nie mogę zasnąć :-k Wróciłem po całodniowym podróżowaniu o pierwszej w nocy do domu i nawet nie byłem jakoś specjalnie zmęczony :-k 

ja dzisiaj jak wstałem, to byłem zamulony do 14, nie wiem czy to z powodu pogody czy co :-k natomiast yerba zrobiła swoje i dotrwałem do meczu Argentyny, tak jak to było w planach :keke:

Odnośnik do komentarza
Teraz, Hidalgoo napisał:

ja dzisiaj jak wstałem, to byłem zamulony do 14, nie wiem czy to z powodu pogody czy co :-k natomiast yerba zrobiła swoje i dotrwałem do meczu Argentyny, tak jak to było w planach :keke:

Ja w niedzielę, poniedziałek i wtorek miałem zjazdy do boksu o 17 i się budziłem o 19-20, więc się bałem, że dzisiaj będzie to samo. Ale chyba skumulowałem wyspanie i teraz sobie komputeruję po nocy mimo dość intensywnego dnia. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, me_who napisał:

Ja w niedzielę, poniedziałek i wtorek miałem zjazdy do boksu o 17 i się budziłem o 19-20, więc się bałem, że dzisiaj będzie to samo. Ale chyba skumulowałem wyspanie i teraz sobie komputeruję po nocy mimo dość intensywnego dnia. 

a, zapomniałem że skorzystałem dzisiaj z benefitów pracy zdalnej i zajebałem drzemkę między 12 a 14 :keke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Straszyli burzami na wschodzie, a tu sie ladnie wszystko rozeszlo i teraz 26 stopni plus slonko, ale jednoczesnie w cieniu lekki wiatr. Chociaz fakt, wczoraj przywital nas deszcz wieczorkiem. 

 

Nic to jednak, w ramach fotorelacji ze wschodu dzisiaj takie cos:


IMG_20190620_115016.jpg

 

Wymyslili sobie rodzice kaskade, oczko i taras i wiekszosc sami ogarneli :). Ja sobie lezakuje pod tym zielonym parasolem :D. 

  • Lubię! 7
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Teraz, Lucifer Morningstar napisał:

Po co Netflix, wystarczy włączyć comedy central, tam to leci 24 godziny na dobę. Ewentualnie możesz włączyć na CC2, tam też leci 24 na dobę. 

Na Netflix bez reklam :matrix:  Podejrzewam, że czasowo wychodzi 3 odcinki na N do 2 odcinków na CC. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, me_who napisał:

Świetny link maestro :) 

1 godzinę temu, Perez napisał:

Straszyli burzami na wschodzie, a tu sie ladnie wszystko rozeszlo i teraz 26 stopni plus slonko, ale jednoczesnie w cieniu lekki wiatr. Chociaz fakt, wczoraj przywital nas deszcz wieczorkiem. 

 

Nic to jednak, w ramach fotorelacji ze wschodu dzisiaj takie cos:


IMG_20190620_115016.jpg

 

Wymyslili sobie rodzice kaskade, oczko i taras i wiekszosc sami ogarneli :). Ja sobie lezakuje pod tym zielonym parasolem :D. 

W końcu zrobili oczko wodne dla hipopotamów, przecież to mocno wodne zwierzęta :) 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...