Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już doszedłem do takiego poziomu uzależnienia od muzyki przy pracy, że nawet jak pracuję z domu i żona z dzieciakami gdzieś sobie pójdzie, to jeśli muszę się nad czymś porządnie skupić, to odpalam muzykę, bo inaczej to nawet dźwięki z ulicy mnie rozpraszają :roll: 

Odnośnik do komentarza
Teraz, me_who napisał:

W pracy wolę ciszę, ale w domu to muszę mieć włączony telewizor.

nie no, wiadomo. pierwsze po wejściu do domu to włączenie tv. a tak żeby sobie pyrkał w tle.

 

kiedyś zaczynałem od mycia nóg, ale od kiedy mam skarpetki bambusowe... :) 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Reaper napisał:

...co? :blink:

nie wiem czego nie rozumiesz :D 

 

kiedyś wchodziłem do mieszkania, i myłem nogi po całym dniu pracy. a teraz zainwestowałem w cudo, co się zwie skarpetki bambusowe, do tego wygodne buty (zmieniam je w pracy), i mam ten komfort, że od razu włączam telewizor:)

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, klinsmann napisał:

w czym problem z ta działką ? szersza niż dłuższa o co kaman?

Jak masz tylko 20 metrów i fakt, że nie chcesz budować domu zaraz przy płocie (plus nawet nie wiem, czy obecnie można tak blisko, bo wszystkie projekty jak są pokazane jak miały by wyglądać na minimalnej działce, to minimum po 4 metry z każdej strony), plus chcesz móc komfortowo postawić auto przed domem i nie przeciskać się między autem, a murem/płotem, to zostaje Ci na dom tak z 10 metrów. No i taras masz nie z tyłu domu, a z boku. Ciężko się zastanawiam czy chce w to iść.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Misiek napisał:

(plus nawet nie wiem, czy obecnie można tak blisko, bo wszystkie projekty jak są pokazane jak miały by wyglądać na minimalnej działce, to minimum po 4 metry z każdej strony)

 

Z tego co pamiętam, ściana z oknem 4m, ściana bez okna 3m od granicy działki

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Pulek napisał:

nie wiem czego nie rozumiesz :D 

 

kiedyś wchodziłem do mieszkania, i myłem nogi po całym dniu pracy. a teraz zainwestowałem w cudo, co się zwie skarpetki bambusowe, do tego wygodne buty (zmieniam je w pracy), i mam ten komfort, że od razu włączam telewizor:)

A nie wiem, pierwszy raz słyszę, żeby ktoś mył nogi po wejściu do domu :D Ale każdy ma swoje opcje. Ja myję ręce pewnie ze 20 razy dziennie :roll: Najgorzej jak sprzątam kuchnię, bo po każdym dotykaniu gąbki czy wyrzucaniu czegoś do śmieci muszę umyć ręce, więc często przy sprzątaniu kuchni myję je spokojnie 10 razy :roll: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Reaper napisał:

A nie wiem, pierwszy raz słyszę, żeby ktoś mył nogi po wejściu do domu :D Ale każdy ma swoje opcje. Ja myję ręce pewnie ze 20 razy dziennie :roll: Najgorzej jak sprzątam kuchnię, bo po każdym dotykaniu gąbki czy wyrzucaniu czegoś do śmieci muszę umyć ręce, więc często przy sprzątaniu kuchni myję je spokojnie 10 razy :roll: 

mam dokładnie to samo, absolutnie. już pewnie ktoś nawet wymyślił na to nazwę :-k 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Reaper napisał:

A nie wiem, pierwszy raz słyszę, żeby ktoś mył nogi po wejściu do domu :D Ale każdy ma swoje opcje. Ja myję ręce pewnie ze 20 razy dziennie :roll: Najgorzej jak sprzątam kuchnię, bo po każdym dotykaniu gąbki czy wyrzucaniu czegoś do śmieci muszę umyć ręce, więc często przy sprzątaniu kuchni myję je spokojnie 10 razy :roll: 

Też tak robię odkąd gdzieś wyczytałem, że generalnie po całym dniu chodzenia w butach w pracy dobrze właśnie sobie nogi umyć :)

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Misiek napisał:

Jak masz tylko 20 metrów i fakt, że nie chcesz budować domu zaraz przy płocie (plus nawet nie wiem, czy obecnie można tak blisko, bo wszystkie projekty jak są pokazane jak miały by wyglądać na minimalnej działce, to minimum po 4 metry z każdej strony), plus chcesz móc komfortowo postawić auto przed domem i nie przeciskać się między autem, a murem/płotem, to zostaje Ci na dom tak z 10 metrów. No i taras masz nie z tyłu domu, a z boku. Ciężko się zastanawiam czy chce w to iść.

z oknem 4m, pytanie czy na kazdej scianie dzialki musisz miec okna.

 

znajomi buduja sie na dzialce o szerokosci 10M - to taka jak u moich rodzicow - dzialka styka, ty masz 20 m... to 2x tyle, rusz wyobraźnie. po co auto przed domem? nie mozesz sobie zrobic projekt podwojnego garazu od ulicy a nad garazem jakiesz pomieszczenie? (łazienka/gospodarcze, etc)

Odnośnik do komentarza

Ja myję na okrągło ręce gotując - zazwyczaj staram sam siebie przekonać, że teraz nie ma co myć rąk, bo lepię jakieś kotlety chujwico i za sekundę znów będą utytłane w tej samej masie, i czasem mi się udaje, ale za każdym rozbitym jajkiem muszę umyć ręce, bo nie zniesę :D 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Gabe napisał:

Ja myję na okrągło ręce gotując - zazwyczaj staram sam siebie przekonać, że teraz nie ma co myć rąk, bo lepię jakieś kotlety chujwico i za sekundę znów będą utytłane w tej samej masie, i czasem mi się udaje, ale za każdym rozbitym jajkiem muszę umyć ręce, bo nie zniesę :D 

+1, to jest taki mindfuck, bo jeszcze zawsze zapomnę o jakiejś "brudnej" robocie np. wrzucam parówki do garnka, więc zdejmuję z nich te folię i wrzucam, od razu lecę ręce umyć, po czym ogarniam, że jeszcze nie wyrzuciłem tych folijek, więc siup do śmieci i znowu do zlewu myć ręce :roll: 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, klinsmann napisał:

po co auto przed domem?

A co mam za każdym razem auto do garażu wprowadzać? Wiesz jak garaże w Polsce wyglądają. Zajebane, a w nich same "przydasie"... Auto trzeba czasem odkurzyć.

 

4 minuty temu, klinsmann napisał:

nie mozesz sobie zrobic projekt podwojnego garazu od ulicy

No przecież garaż będzie od ulicy? Masz na myśli równo z płotem?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Misiek napisał:

A co mam za każdym razem auto do garażu wprowadzać? Wiesz jak garaże w Polsce wyglądają. Zajebane, a w nich same "przydasie"... Auto trzeba czasem odkurzyć.

no to nie marudź, tylko zmieniaj :) ja u siebie nie trzymam nic poza dwoma felgami, u rodzicow to inna kwestia, ale juz mam plan na poprawki i miesjce sie znajdzie. jak robisz projekt od 0 to "lokum na przyda sie" mozna zaprojektowac na loozno

 

2 minuty temu, Misiek napisał:

No przecież garaż będzie od ulicy? Masz na myśli równo z płotem? 

kwestia wyobraźni, moze byc i rowno z pliotem jestli od ulicy do kolejnej dzialki w glab masz tylko 20m.

 

bardziej bym sie martwil tym, ze skoro taras masz miec z boku domu (wiec pewnie pelny pliot i jakies krzaki - jak polnoc poludnie masz na dzialce ulozone?

 

weź przyjedź z załącznikiem 0,5 w srode wieczorem to rozparcelujemy ten problem. ;-)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, klinsmann napisał:

no to nie marudź, tylko zmieniaj :) ja u siebie nie trzymam nic poza dwoma felgami, u rodzicow to inna kwestia, ale juz mam plan na poprawki i miesjce sie znajdzie. jak robisz projekt od 0 to "lokum na przyda sie" mozna zaprojektowac na loozno

 

kwestia wyobraźni, moze byc i rowno z pliotem jestli od ulicy do kolejnej dzialki w glab masz tylko 20m.

 

bardziej bym sie martwil tym, ze skoro taras masz miec z boku domu (wiec pewnie pelny pliot i jakies krzaki - jak polnoc poludnie masz na dzialce ulozone?

 

weź przyjedź z załącznikiem 0,5 w srode wieczorem to rozparcelujemy ten problem. ;-)

Będzie szybciej.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Misiek napisał:

weź przyjedź z załącznikiem 0,5 w srode

to też internetem prześlesz :P ?

 

ja mam inne pytanie za tym Jamnikiem jest jakieś zielone - co to jest? to jest jednej wielki Jamnik? jak ma wyglądać droga dojazdowa? która działka ma służebność względem tego co byłobty za Twoją działką? tu bez załącznika się nie obejdzie...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...