Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, to jest ten moment. Wyjazd z dziecmi do tesciow, malolaty spia, wiec jest czas na szalenstwo! Czyli tez prawie spie, ale ze mlodsza za ok. godzine zrobi wjazd "ja chce do mamy", to w sumie doszedlem do wniosku, ze poslucham muzy. No i tak sobie mysle, ze z polskiego rocka chyba jednak Niepokonami Perfectu. Dziekuje, zglaszajcie swoje typy do listy forumka!

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ewentualnie bardziej pasować będzie utwór Piwo tej znakomitej kapeli. Tam jest taki tekst:

 

Raz w tygodniu jest ten wieczór 

KAzdy dziś się bawić chce

Jutro wolne mamy w pracy

dzis możemy zalać się 

Siedząc w knajpie z kolegami mogę piwa wypić w brud

Rano wstaje nowy dzień, a ja mogę krzyknąć znów:

Piwo, dajcie więcej

piwo, lejcie w ręce 

piwo musi być

z piwem lepiej żyć!

 

:_kidra:

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Perez napisał:

Tak, to jest ten moment. Wyjazd z dziecmi do tesciow, malolaty spia, wiec jest czas na szalenstwo! Czyli tez prawie spie, ale ze mlodsza za ok. godzine zrobi wjazd "ja chce do mamy", to w sumie doszedlem do wniosku, ze poslucham muzy. No i tak sobie mysle, ze z polskiego rocka chyba jednak Niepokonami Perfectu. Dziekuje, zglaszajcie swoje typy do listy forumka!

Dżem - Wehikuł czasu, Lunatycy, Niewinni, Mała aleja róż

Lady Pank - Mała wojna, Wciąż bardziej obcy, Na co komu dziś

Budka Suflera - Jolka Jolka, Jest taki samotny dom, Memu miastu na do widzenia (te koncertówki z woodstocku co podlinkowałem dooobrze brzmią)

Perfect - Autobiografia

Sztywny Pal Azji - Wieża radości, wieża samotności

Maanam - Krakowski spleen

Turbo - Dorosłe dzieci

Tilt - Jeszcze będzie przepięknie

TSA - 51

Coma - 100 tyś. jednakowych miast, Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków, Cisza i ogień

 

Dobra, starczy, i tak pewnie wszystkiego nie przesłuchasz :P 

Odnośnik do komentarza

Kurde miał być spokojny weekend.... Tymczasem. Czwartek - od 19:30 do 23 panel angielskich piw. Potem whisky i wino z koleżanką. Potem razem na karaoke, gdzie spotkaliśmy perkusistę Comy. Piątek - szlak piwny Brovaria -> Dom Piwa -> Wściekły Chmiel -> Piwna Stopa -> Jabeerwocky. Umówiłem tam kranoprzejęcie przy okazji, bo przecież zawsze jestem w pracy, nawet jak jestem najebany. Tak więc zapraszam na mega imprezę 29 czerwca. Golem rządzi w Poznaniu. Dalej poszedłem do Od Zmierzchu do Świtu na karaoke, wyszło mi najlepsze wykonanie "Whole Lotta Love" w całym moim życiu. Ludziom szczeny opadły. Dziś siłownia, jeziorko, gry interaktywne z Ukochaną i piwkowanie przy FM. A jeszcze niedziela jutro... O 11 trening. W poniedziałek trzeba ogarnąć zamówienia, żeby we wtorek wyszły (Boże Ciało), a we wtorek wspomniany o 7 rano pociąg i do Krakowa. Koncert KISS - w końcu! Potem chlanie z patusami kraftowymi z Krakowa do soboty, w sobotę koncert Muse. W niedzielę powrót. W ogóle jak ktoś w Kraku chce na browara wyskoczyć, to dajcie znać.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...