Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, T-m napisał:

Kurwa, zaraz się okaże w Kąciku remontowym, że Jason potrzebuje patelni a nie murowanego grilla...

Panie, chciałbym se kupić laptoka z nadgryzioną antonówką na plastiku, a allegro poleca mi kalkulator Kazio za sto złotych. Bedzie OK?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, T-m said:

Kurwa, zaraz się okaże w Kąciku remontowym, że Jason potrzebuje patelni a nie murowanego grilla...

 

1 minute ago, Kamtek said:

Panie, chciałbym se kupić laptoka z nadgryzioną antonówką na plastiku, a allegro poleca mi kalkulator Kazio za sto złotych. Bedzie OK?

 

Chcem murowany gryll taki, żeby mnie się zmieściło żarcie dla szydziestu łosób, ale budżet pisiont złoty, no.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kolek23 napisał:

 

1. Płacę kartą.

2. Wkładam do kieszeni.

3. Oddaję dziewczynie.

4. Wrzucam do podłokietnika w aucie.

 

Sprawdza się znakomicie, polecam. Nienawidzę mieć wypchanych kieszeni, więc zdecydowanie wolę malutki portfel i kilka monet luzem, niż wielką bryłę w kieszeni :) 

Właśnie ja tez muszę se te apple paye podłączyć bo mnie strasznie wkurwia noszenie kloca w portfelu. 

 

Nie wiem tylko co zrobić z dokumentami.

Odnośnik do komentarza
32 minutes ago, lad said:

Właśnie ja tez muszę se te apple paye podłączyć bo mnie strasznie wkurwia noszenie kloca w portfelu. 

 

Nie wiem tylko co zrobić z dokumentami.

 

Mój obecny portfel jest akurat wielkości dowodu rejestracyjnego auta, więc noszę po prostu w kieszeni z portfelem, obok siebie.

Odnośnik do komentarza

Raz: KNF weszło do banku Solorza;

Dwa: UOKiK dopieprzył wysoką karę POLKOMTEL należącemu do Solorza;

Trzy: Superstacja należąca do Solorza przestaje się zajmować polityką;

A Wy co, nadal wierzycie, że w najbliższych wyborach to chodzi o utrzymanie przepływów socjalnych i propagowanie własnych programów politycznych a nie o uniknięcie wprowadzenia metod rodem ze wschodnich totalitaryzmów? :lol:  Może jeszcze Mikołajowi na 6.12 zostawiacie ciasteczka i ciepłe mleczko?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...