Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Gabe napisał:

U mnie we firmie dziś akcja "Dwie godziny dla rodziny" - co oznacza, że dziś 13:30 wychodzę z pracy :cool: 

 

Dobrze że słońce nie świeci, to nie oślepnę od przebywania bez ochrony o tak niebezpiecznej porze ;) 

U mnie też \o/ spędze rodzinnie ten czas na czytaniu książki zapewne :keke: 

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Pulek napisał:

kawy mnie trzeba

 

dzień dobry

U mnie pod robotą jest Lidl i mają kawę za 2 zł z maszyny. Na początku myślałem, że to jakiś bełt ale da się pić.

 

W sumie nie wiem po co to napisałem, ale niech już będzie.

  • Lubię! 2
  • Haha 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, lad napisał:

U mnie pod robotą jest Lidl i mają kawę za 2 zł z maszyny. Na początku myślałem, że to jakiś bełt ale da się pić.

 

W sumie nie wiem po co to napisałem, ale niech już będzie.

też nie mam pojęcia co Ci odjebało. może jeszcze Cię trzyma po świętowaniu nie-mistrzostwa Liverpoolu?

  • Lubię! 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam teraz okres oszczędzania na takich rzeczach jak np. kawa, więc kupuję większe opakowania ziaren jak np. teraz Jacobs crema ;) Zawsze w jakimś markecie któreś są w promocji. Pierwsza kawa w domu z ekspresu przelewowego po świeżym zmieleniu ziaren, druga 12-13 w pracy - tu mam do wyboru rozpuszczalną albo mieloną, wybieram drugą, mam taki kubek-zaparzacz, więc fusy niestraszne ;)  W piątek jeszcze później gdzieś koło 18 wypijam w domu dla relaksu, ale w tygodniu nie, bo nie zasnę potem ;) Wczoraj miałem to szkolenie 18:30-21:30 to też na miejscu wypiłem (rozpuszczalna za free), bo zmęczenie jednak ;) 

 

W tym tygodniu mam pracę + szkolenie poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek, sobota po 3h dziennie. Oprócz soboty daje mi to 11 h poza domem.

Odnośnik do komentarza

Ja w pracy napieram ze 2-3 kawy na rozruch, ekspres darmowy, smak podly, ale przynajmniej samo sie mieli i wystarczy tylko podstawic kubek. Przedtem w domu do sniadania herbata - czarna albo earl grey, w zaleznosci od dostepnosci i humoru.

 

W dniach, w ktorych nie pracuje, kawa wjezdza po 11 sypana z zaparzacza szklanego, kupowane po 500g opakowania.

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, jmk napisał:

60333997_1037548793101583_78761871041605

 

Ciekawe :D

 

Sudetenland, Hinterpommern, Sudetenland... Ukryte opcje niemieckie :(

 

początek drugiego sezonu wczoraj rozegrałem z powodu tego zwijaczowego stresu :) jest różnie: baty od City Ancelottiego (1-4), wymęczone 2-1 ze Stoke (padało) i pewne zwycięstwa z Huddersfield i Arsenalem 4-0, 2-0 (w Arsenalu zakotwiczył Guardiola). Nie wiem co o tym myśleć. 

Odnośnik do komentarza

A ja akurat bardzo lubię kawę. Zacząłem od mocno słodzonej latte, potem wyeliminowałem cukier. Żyłem tak sobie szczęśliwy, a potem pojechałem do Włoch. Tam nauczyli mnie, że albo piję espresso po obiedzie, albo dostaję w ryj za próbę zamówienia czegokolwiek innego i tak już zostało, tylko czarna.

 

W biurze mamy całkiem porządny ekspres, a jak mnie w biurze nie ma to zahaczam o McDonalds, czy Statoil. Powstrzymuje się przed kupnem jakiegoś dużego ekspresu dla siebie, przynajmniej dopóki nie będę miał własnego mieszkania/domu.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...