Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, krzysfiol napisał:

a konserwatyści mają już wytłumaczenie: homoseksualizm

Myślę, że właśnie ze względu na żenadę tego wytłumaczenia pierwsza historia tyczy się gwałcenia 7-latki.

 

Zresztą bardzo dobre jest tłumaczenie psychologów, które hula od paru dni na twitterze w temacie pedofilii i homoseksualizmu. Czym innym jest pedofilia - pociąg do dzieci, a czym innym homoseksualizm - pociąg do dorosłych tej samej płci. Ksiądz gwałcący małego chłopca nie jest homoseksualistą, tylko pedofilem.

Odnośnik do komentarza

To też niekoniecznie - pedofilem jest człowiek, który odczuwa pociąg seksualny do dzieci. I to nie czyni go złym człowiekiem, bo to nie jego wina, a takie rzeczy się afaik leczy. Dorosły, który molestuje małe dzieci jest przede wszystkim gwałcicielem, a wybór jego ofiary ma często mały związek z jego preferencjami, bo to zachowania ZASTĘPCZE. Czy to wywołane celibatem, czy homoseksualizmem.

 

Tak jak gwałty więzienne nie są dokonywane przez homoseksualistów.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Od dawna przecież tak jest, że swoi bronią swoich, stary artykuł na czasie:

 

https://www.salon24.pl/u/kokos/541064,zli-pedofile-w-sutannach-i-ci-nasi-z-tvn-i-gazety-wyborczej

https://www.wprost.pl/blogi/andrzej-paulukiewicz/8000877/komitet-obrony-pedofilow.html

 

Powiedzmy zwolennicy kościoła będą powtarzać, że to niewielki procent, a przeciwnicy będą oskarżać, że każdy ksiądz to pedofil itp. Dla mnie każdy pedofil powinien zostać skazany na długą karę więzienia. I teraz dwa pytania: czy jeśli molestowane dziecko pójdzie z tym na policję to naprawdę nie jest toczona sprawa, bo to ksiądz? Jeśli tak to tu jest problem, powinni być księża normalnie sądzeni. W tym wypadku wini państwo, które nie prowadzi sprawy, a nie kościół, który 'chroni swoich' jak każda grupa - Polański, Jackson itp.

 

Po stronie kościoła myślę, że powinna zostać przemyślana poważnie sprawa zniesienia celibatu no i faktyczny brak ochrony przestępców.

 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, jmk napisał:

Od dawna przecież tak jest, że swoi bronią swoich, stary artykuł na czasie:

 

https://www.salon24.pl/u/kokos/541064,zli-pedofile-w-sutannach-i-ci-nasi-z-tvn-i-gazety-wyborczej

https://www.wprost.pl/blogi/andrzej-paulukiewicz/8000877/komitet-obrony-pedofilow.html

 

Powiedzmy zwolennicy kościoła będą powtarzać, że to niewielki procent, a przeciwnicy będą oskarżać, że każdy ksiądz to pedofil itp. Dla mnie każdy pedofil powinien zostać skazany na długą karę więzienia. I teraz dwa pytania: czy jeśli molestowane dziecko pójdzie z tym na policję to naprawdę nie jest toczona sprawa, bo to ksiądz? Jeśli tak to tu jest problem, powinni być księża normalnie sądzeni. W tym wypadku wini państwo, które nie prowadzi sprawy, a nie kościół, który 'chroni swoich' jak każda grupa - Polański, Jackson itp.

 

Po stronie kościoła myślę, że powinna zostać przemyślana poważnie sprawa zniesienia celibatu no i faktyczny brak ochrony przestępców.

 

Nikt nie mówi przecież, że każdy ksiądz to pedofil :roll: I nie o tym jest ten dokument, jest o tym, że KK w Polsce i na świecie w sposób systemowy ukrywa i chroni sprawców takich przestępstw, jak również utrudnia ofiarom ich zgłaszanie, nie traktując ich poważnie.

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, jmk napisał:

W tym wypadku wini państwo, które nie prowadzi sprawy, a nie kościół, który 'chroni swoich' jak każda grupa - Polański, Jackson itp.

No tak, bo prokuratorzy to sami z dobroci serca umarzają postępowania w tematach pedofilskich (acz nie tylko, w Katowicach tematy dojrzalszych kleryków z seminarium w Katowicach przechodzą bez echa), bez żadnego wkładu biskupów w ten temat, jasne.

:picard: 

Winny jest kościół i tylko kościół. Jego wewnętrzna zgnilizna objawia się nie tylko wewnątrz, poprzez akceptację dla pedofili, ale i na zewnątrz, poprzez wpływanie na organy ścigania - nie tylko majątkowe, ale też zastraszając kwestiami "nie z tego świata".

Odnośnik do komentarza

Byłem dzisiaj na rekreacyjnym rajdzie rowerowym, trasa koło 60km, a uczestników koło 70. Bardzo fajna inicjatywa, gdyż sam rajd został połączony z krótkimi postojami w miejscach, gdzie przebywał Władysław Reymont, opowieścią o jego biografii, pokazane były również fajne miejsca przyrody, zabytki. Tempo dostosowane do wszystkich, dla mnie ślimacze, więc stwierdziłem, że zrobię dokrętkę 40km swoim tempem i walnę drugą setkę na rowerze w życiu. Trochę ścigałem się ze słońcem, gdyż lampka przednia przestała mi działać jakieś 20km od domu. :P 

https://video.relive.cc/7788657131_endomondo_1557688897793.mp4

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Tak, o ile rozumiemy przez to to samo - bo to nie prokuratura czy prawo działa źle, tylko religijni ludzie. Usunięcie osób wrażliwych na naciski ze strony kościoła to oczyści. To się tyczy każdego środowiska mającego coś wspólnego z prawem, policjantów, prokuratorów, polityków itp.

Widać to jak na dłoni po takim Piotrowiczu, który jako prokurator ze względu na życie zbyt blisko z kościołem był w stanie umorzyć postępowanie w sprawie księdza tłumacząc go "właściwościami bioenergoterapeutycznymi". Laickie państwo ten problem by zniwelowało.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Brudinho napisał:

Dopóki ksiądz z ambony będzie mówił Ci jak masz żyć i dopóki politycy będą mówili, że "Kto podnosi rękę na kościół ten podnosi rękę na Polskę', nic się nie zmieni. 

Jak bedzie pusty kosciol to moze sobie mowic ;) 

Odnośnik do komentarza

czolem!

 

dogralem 5 sezon Barcelona i odzyskalem mistrzostwo (95 punktow), ale w LM odpalismy w 1/2 z Atletico

natomaist przed 6 sezonem (2023/2024) udalo sie oczyscic juz niemal w calosci kadre ze starych prykow i tlustych kotow, pamietajacych jeszcze zwyciestwo w LM z Enrique (Alba, Rakitic, Pique i Busquets). Do tego odeszli gracze za slabi na Barce (Rafinha, Puig, Cutrone). Tym samym kadra na kolejny sezon przedstawia sie nastepujaco:

Ter Stegen, Rulli,

Semedo, Roberto (W), Miranda (W), Tierney, De Ligt, Lenglet, Maresic, Markovic,

Arthur, Alena (W), Javi (W), Leenders, Dembele, Malcom, Hazard, Coutinho, Havertz, Felix,

Schick, Tournadre, A. Ruiz (W)

 

nastepni w kolejce do wymiany pokoleniowej sa Hazard (32), Roberto (31) i Coutinho (30)

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...