Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio w pracy zrzucaliśmy się na prezent dla odchodzącej kierownik, ale z góry było wiadomo, że do wstępnej składki trzeba będzie jeszcze potem trochę dołożyć. Dzisiaj osoba, która wszystko ogarniała w końcu wyliczyła końcową kwotę. Wiecie o ile mnie poprosiła?

 

 

 

:keke:

 

 

  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Vami napisał:

Udowadniasz, że albo nie rozumiesz o czym piszesz, albo trollujesz. Użycie sformułowania jebani egoiści dowodziłoby negatywnego wydźwięku słowa egoista, a od takiego mindsetu to jesteście WY, a nie ja. Ja bym napisał "fajnie, że sprawia Ci przyjemność pomaganie innym". Win - win. Obie strony wygrywają. Na tym polega właśnie dobrowolność, czyli przeciwieństwo przymusu. Ale etatyści z syndromem sztokholmskim (mówię ogólnie, nie konkretnie o Tobie) tego nie zrozumieją i będą dalej pisać, że bez państwa ludzie będą masowo umierać pod płotem. Nie. Bez państwa będą właśnie tacy ludzie jak @Gacek, którzy będą z dobrej woli - czyli aby zaspokoić wewnętrzną potrzebę (tu: pomocy innym) - działać o wiele bardziej etycznie niż monopolistyczny aparat przemocy zwany państwem. I ja to popieram, szanuję i kłaniam się w pas z szacunkiem.

Nie wiem jak nagle w tej rozmowie wjechaliśmy na temat państwa :D  Ale kiedyś nam tłumaczyłeś, że nie ma czegoś takiego jak czysty altruizm, że robi się coś / poświęca dla innych, bo wtedy odnosi się pewną satysfakcję wewnętrzną (to ciepełko na sercu), więc robi się to z egoistycznych pobudek. I tyle, nie ma co się oburzać :D 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, kuab napisał:

Ja zaczalem lekcje niemieckiego przez Skype po kilkuletniej przerwie i jest fajen. Cel to zdac certyfikat C2 w ciagu 2 lat.

To w czasach nowoczesnych filmików na youtubie ktoś używa do nauki XX wiecznego skajpa?

Odnośnik do komentarza

Ale mi United popsuło zespół tym transferem Bragancy :/ Nie mogę znaleźć dobrego DMC, nawet potencjalnie. Teraz najlepszym DMC jest....Souttar, który jest nominalnie moim "rozgrywającym" DC. Wyrwanie go z obrony zrobiło tam dziurę, a na DMC radzi sobie słabo :/ 

Znalazłem fajnego Włocha, ale po korowodach z komisją nie dostał pozwolenia na pracę :( 

Na wariata kupuję 17-letniego Słowaka (już nie dostał pozwolenia, odwołanie) i Brazylijczyka (tutaj raczej bankowo bez pozwolenia).

Odnośnik do komentarza

Nie ma już Jugosławii ale jugolska mentalność zostaje. Pierwszy raz od kiedy jestem w klubie mam taki cirkus z piłkarzem. Cholerny Srecko Tepsic się zbiesił, bo go nie puściłem za czapkę gruszek do Chelsea. Jak widać w tabelce jest wart over 14M a CFC dawała 17 w ratach. No kurwa śmich. Za najlepszego bramkarza ubiegłorocznej LM, za bramkarza, który w 51 występach miał 37 czystych kont.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, tio napisał:

To w czasach nowoczesnych filmików na youtubie ktoś używa do nauki XX wiecznego skajpa?

Skype powstal w XXI wieku, wiec nie wiem o co Ci chodzi.

 

Dwudziestowieczne byloby zapisanie sie do szkoly jezykowej albo uczenie sie jezyka w szkole.

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, kuab napisał:

Skype powstal w XXI wieku, wiec nie wiem o co Ci chodzi.

 

Dwudziestowieczne byloby zapisanie sie do szkoly jezykowej albo uczenie sie jezyka w szkole.

 

Internet jest dwudziestowieczny, wsteczniku.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mój niemiecki jest mocno podejrzany :-k Nie wiem dlatego czy mam całą rodzinę od strony ojca w Wlkp, a od strony mamy z Galicji i przez to jest moim naturalnym ;) A może dlatego, że za gówniaka jak jeździłem do ojca na wakacje (pracował w Niemczech) to przez kilka godzin w ucho mi wbijał się niemiecki z telewizora. Generalnie niemiecki umiem w praktyce, zawsze jak jadę na Nbg to swobodnie moge gadać z ziomeczkami, ale jakby przyszło do testów to gleba od razu. No i od kiedy jeżdżę częściej do Frankonii niż do innych części Niemiec, to się zakochałem we frankońskim dialekcie :wub: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...