Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A wracając do tego wczorajszego meczu to w końcu nie mam wątpliwości, że Messi grając w takim Man United bez otoczenia Xaviego, Iniesty, Busquetsa i reszty tej magicznej ekipy ustrzeliłby pewnie Max 1/3 swojego obecnego dobytku. Grał wczoraj jakby założył koszulkę Argentyny.

 

Najlepszy piłkarz wszech czasów my ass. W najlepszej trójce na pewno bym go nie umieścił. Chuj z niego, a nie lider.

  • Lubię! 5
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gabe napisał:

 

A są na to realne szanse? Widzę że Brighton musi urwać punkty City, a Liverpool wygrać z Wolves. :-k Ale to na papierze, a naprawdę?

Oczywiście, że są. Przecież Liverpool ma pakt z diabłem. Pewnie Glenn Murray zagra mecz życia i dołoży kaban 2 razy po roznym, a 40-letni Bruno będzie latał na prawej pompie jak prime Dani Alves.

 

Tymczasem Liverpool wygrałby z Wolves tak jak z Evertonem - nawet jakby na środku obrony leżał wyjęty z grobu Emlyn Hughes.

  • Lubię! 2
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza

Panowie jak to zazwyczaj bywa, mam pytanie. Czy ktoś z Was kupował bilety na reprezentację w tym roku? Wybieramy się ze znajomymi na mecz Polska-Izrael, jutro rusza sprzedaż biletów ale nigdzie nie ma informacji o której godzinie to rusza. I nie wiem czy walczyć już od samego rana czy np. od 12.

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, wojt3k said:

Panowie jak to zazwyczaj bywa, mam pytanie. Czy ktoś z Was kupował bilety na reprezentację w tym roku? Wybieramy się ze znajomymi na mecz Polska-Izrael, jutro rusza sprzedaż biletów ale nigdzie nie ma informacji o której godzinie to rusza. I nie wiem czy walczyć już od samego rana czy np. od 12.

 

Patrzyłem na mecz marcowy (Łotwa?) to było w chuj miejsc dostępnych na dwa dni przed meczem. IMHO bez spiny ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, lad napisał:

A wracając do tego wczorajszego meczu to w końcu nie mam wątpliwości, że Messi grając w takim Man United bez otoczenia Xaviego, Iniesty, Busquetsa i reszty tej magicznej ekipy ustrzeliłby pewnie Max 1/3 swojego obecnego dobytku. Grał wczoraj jakby założył koszulkę Argentyny.

 

Najlepszy piłkarz wszech czasów my ass. W najlepszej trójce na pewno bym go nie umieścił. Chuj z niego, a nie lider.

 

Tylko, że po przeanalizowaniu meczu zrobił on akcje Coutinho, Suarezowi i Albie. Sam doszedł do 3 mniej korzystnych. Więcej zrobić nie mógł, przez decyzje personalne Valverde. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, wojt3k napisał:

Panowie jak to zazwyczaj bywa, mam pytanie. Czy ktoś z Was kupował bilety na reprezentację w tym roku? Wybieramy się ze znajomymi na mecz Polska-Izrael, jutro rusza sprzedaż biletów ale nigdzie nie ma informacji o której godzinie to rusza. I nie wiem czy walczyć już od samego rana czy np. od 12.

 

Przede wszystkim nie jeść mięsa w szabat.

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, wojt3k napisał:

Panowie jak to zazwyczaj bywa, mam pytanie. Czy ktoś z Was kupował bilety na reprezentację w tym roku? Wybieramy się ze znajomymi na mecz Polska-Izrael, jutro rusza sprzedaż biletów ale nigdzie nie ma informacji o której godzinie to rusza. I nie wiem czy walczyć już od samego rana czy np. od 12.

 

Tak jest zawsze, bo PZPN boi się, ze serwery nie wytrzymają i dlatego nigdy nie podają godziny. Może to być 0:00, może to być 12:00.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, lad napisał:

A wracając do tego wczorajszego meczu to w końcu nie mam wątpliwości, że Messi grając w takim Man United bez otoczenia Xaviego, Iniesty, Busquetsa i reszty tej magicznej ekipy ustrzeliłby pewnie Max 1/3 swojego obecnego dobytku. Grał wczoraj jakby założył koszulkę Argentyny.

 

Najlepszy piłkarz wszech czasów my ass. W najlepszej trójce na pewno bym go nie umieścił. Chuj z niego, a nie lider.

Mesiego winiłbym najmniej

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą takie FM-owa ta LM ;)

 

1) Samograj na rozruch, liga niby izi, ale nie do końca od razu da się wszystko wygrać - Barcelona

2) Wybór klubu z dobrą akademią, stawianie na wychowanków, sprzedawanie ich za duży hajs, kilka lat budowy drużyny - Ajax

3) Średni klub z dobrej ligi, ale z utrudnianiem sobie gry - nie robimy transferów, jedynie ze szkółki - Tottenham

4) Tylko Liverpool nie pasuje do niczego ;-)

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, jmk napisał:

Swoją drogą takie FM-owa ta LM ;)

 

1) Samograj na rozruch, liga niby izi, ale nie do końca od razu da się wszystko wygrać - Barcelona

2) Wybór klubu z dobrą akademią, stawianie na wychowanków, sprzedawanie ich za duży hajs, kilka lat budowy drużyny - Ajax

3) Średni klub z dobrej ligi, ale z utrudnianiem sobie gry - nie robimy transferów, jedynie ze szkółki - Tottenham

4) Tylko Liverpool nie pasuje do niczego ;-)

 

Ilu wychowanków ma w składzie Tottenham?

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...