Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Reaper napisał:

Eh, podkurwili mnie w pracy. Nie pojadę do Singapuru w tym roku :( Żeby jeszcze był jakiś oficjalny powód, ale po tym jak obaliłem ich problemy z moim wyjazdem, to dostałem sugestię od przełożonego, że lepiej odpuścić :roll: Jebać.

ale to służbowo miałeś lecieć?

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Reaper napisał:

Eh, podkurwili mnie w pracy. Nie pojadę do Singapuru w tym roku :( Żeby jeszcze był jakiś oficjalny powód, ale po tym jak obaliłem ich problemy z moim wyjazdem, to dostałem sugestię od przełożonego, że lepiej odpuścić :roll: Jebać.

Z dzieckiem siedź w domu i pampery zmieniaj a nie po świecie będziesz dupe wygrzewal! 

 

;)

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Hidalgoo napisał:

ale to służbowo miałeś lecieć?

Nie, mamy opcję, że możemy polecieć do innego biura z niego pracować za zgodą przełożonego. No i nie dostałem zgody na lot w czerwcu, a zależało mi na czerwcu, bo 30 czerwca młody kończy 2 lata, więc trzeba będzie zacząć płacić za niego pełną cenę za lot (czyli jakieś 2,5k). 

 

3 minuty temu, Scorpio napisał:

Z dzieckiem siedź w domu i pampery zmieniaj a nie po świecie będziesz dupe wygrzewal! 

  

;)

Pampersy zdecydowanie lepiej się zmienia w ciepełku ;) 

 

Zmieniając temat:

 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Reaper napisał:

Nie, mamy opcję, że możemy polecieć do innego biura z niego pracować za zgodą przełożonego. No i nie dostałem zgody na lot w czerwcu, a zależało mi na czerwcu, bo 30 czerwca młody kończy 2 lata, więc trzeba będzie zacząć płacić za niego pełną cenę za lot (czyli jakieś 2,5k).

o, też mamy taką opcję, tylko że jako bonus po iluś tam przepracowanych latach, więc bez zgody

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...