Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Hidalgoo napisał:

pluralsight bardzo rigczowe, ja tam szanuję.

 

Tak całkiem na poważnie, to po co wam instagram? W sensie ja rozumiem, że do chwalenia się hajlajtami ze swojego życia przed znajomymi, ale dlaczego lepiej to robić tam niż na fejsie?
(Jahu jako celebryta jest wyłączony z tego pytania)

Tez tego nigdy nie rozumialem, tzw. pokolenie Z tlumaczy to tym, ze fb to medium spolecznosciowe dla starych ludzi (m. in. ich rodzicow), wiec przypal. Ale reszta? Nie wiem :-k Na takiej samej zasadzie nie rozumiem Snapa - jedyna jego przydatnosc to pokazywanie sobie nudesow, zreszta tylko taka byla pierwotnie jego funkcja.

 

Aha, no i przydaje sie to, ze ktos moze obserwowac ciebie, a nie tylko ty innych, wiec np. moi znajomi zajmujacy sie fotografia/filmem traktuja to jako miejsce ze swoim portfolio. No ale to ulamek.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Scorpio napisał:

Może dostaniesz pokój w którym spał Adolf Hitler albo ktos inny znany ;)

W zeszłym roku nocowałem w Grand Hotelu w Sopocie i podobno dostałem pokój sąsiadujący z apartamentem Hitlera. Podobno, bo okazało się, że nikt nie jest w stanie ustalić, w którym pokoju nocował. 

Odnośnik do komentarza

Instagram i Snap (a raczej ogólnie funkcje typu stories) to streamy one-to-many z Twojego życia — nie musisz mówić nikomu co robisz, tylko wrzucasz zdjęcie, a wszyscy wiedzą, czym się obecnie chcesz pochwalić i na to reagują. Forma zdjęciowo-filmowa sprawia, że u większości użytkowników zwiększa się częstotliwość publikacji o mniej więcej 10x, tak jak 10x łatwiej jest oglądać TV niż czytać gazetę. Jednodniowość formatu również wpływa na częstotliwość postowania i to, że pokazujesz efemeryczne momenty ze swojego życia, a nie budujesz profil na lata jak w FB.

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Pulek napisał:

no właśnie, ujawnij się!

 

w ogóle może zrobimy jakiś kącik całowania się po fiutach, w sensie podrzucimy profile na insta? popatrzyłbym jak kilka osób z forumka wygrywa życie :-k 

Uprzedzając pytanie: tak, na insta daję równie dużo serduszek, jak polubień na forum?

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Hidalgoo napisał:

pluralsight bardzo rigczowe, ja tam szanuję.

 

Tak całkiem na poważnie, to po co wam instagram? W sensie ja rozumiem, że do chwalenia się hajlajtami ze swojego życia przed znajomymi, ale dlaczego lepiej to robić tam niż na fejsie?
(Jahu jako celebryta jest wyłączony z tego pytania)

Mi w sumie Insta służy do dodawania zdjęć kosztem FB po co dwa razy to samo dawać jak można dwoma kliknięciami ;)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, tio napisał:

W zeszłym roku nocowałem w Grand Hotelu w Sopocie i podobno dostałem pokój sąsiadujący z apartamentem Hitlera. Podobno, bo okazało się, że nikt nie jest w stanie ustalić, w którym pokoju nocował. 

We Wrocławiu może być o to trochę ciężko. Tam w środku to chyba niewiele zostalo?

 

BTW, przy okazji - wszystkie tipy na to co zrobić w te 4 dni we Wrocławiu mile widziane :) Poza sobotą wieczór, gdy jest koncert Adamsa.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, verlee napisał:

Instagram i Snap (a raczej ogólnie funkcje typu stories) to streamy one-to-many z Twojego życia, nie musisz mówić nikomu co robisz, tylko wrzucasz zdjęcie, a wszyscy wiedzą, czym się obecnie chcesz pochwalić i na to reagują. Forma zdjęciowo-filmowa sprawia, że u większości użytkowników zwiększa się częstotliwość publikacji o mniej więcej 10x, tak jak 10x łatwiej jest oglądać TV niż czytać gazetę. Jednodniowość formatu również wpływa na częstotliwość postowania i to, że pokazujesz efemeryczne momenty ze swojego życia, a nie budujesz profil na lata jak w FB.

o kurwa, nigdy nie podchodziłem tak poważnie do social mediów :D

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Hidalgoo said:

o kurwa, nigdy nie podchodziłem tak poważnie do social mediów :D

Prawie nikt nie podchodzi, ale jak popatrzysz na FB swoich znajomych, to zapewne większość z nich jest podświadomie profilowanych jak wizytówki, tylko nie do pracy, a dla znajomych. Założenie jest takie: jeśli FB to "nowa" centralna baza kontaktów (nowa w sensie takim, jak Internet jest "nowy"), a każdego nowego znajomego od razu dodajesz na FB (a większość tak robi), to podświadomie i automatycznie zaczynasz autocenzurę swojego publicznego contentu tak, jak podczas pierwszego spotkania z nową grupą ludzi nie rzucasz jakiegoś pojebanego dowcipu, który robi z ciebie creepa.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
59 minut temu, wwosik napisał:

We Wrocławiu może być o to trochę ciężko. Tam w środku to chyba niewiele zostalo?

 

BTW, przy okazji - wszystkie tipy na to co zrobić w te 4 dni we Wrocławiu mile widziane :) Poza sobotą wieczór, gdy jest koncert Adamsa.

Szczególnie dla dzieci warto odwiedzić zoo a głównie akwarium.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, schizzm napisał:

https://www.twitch.tv/schizzm

 

Jak ktoś zainteresowany to przechodzę tęczowe wyzwanie w EtG, za drugim razem ;), dostałem taki ekwipunek, że będzie wstyd, jak nie przejdę ;) (bez gadania, ale mogę dorzucić :P)

Dziękuje ponownie za odwiedzenie i posłuchanie i pooglądanie. Jak zapowiedziałem, udało się przejść tryb tęczowy. Z Generatorem czarnych dziur nie dało się inaczej, jak wszyscy oglądający mogli się przekonać. Bossowie zabijają się sami ;) 

 

Następnym razem jedziemy z Daisuke i tam na pewno będzie wesoło :) 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, jmk napisał:

30 śmierci na 5 mln? Nie wiem czy dywan nie jest bardziej śmiertelny, bo można się o niego potknąć i pieprznąć w stół głową :-k 

 

3 godziny temu, defique napisał:

Dziwnie 'wracać' na forum. Wydawało mi się, że ostatni raz byłem z 1-2 lata temu. A tu prawie 5 :o

Po studiach jakby, życie dostało +500% do szybkości.

  

także, pewnie chwilowe elo =)

A właśnie wczoraj rozkminiałem - jakiego miałeś wcześniej nicka? :D 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...