Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Hajd napisał:

Spoilery z Avengersów xD

 

przeciez wiadomo, ze nawet jak tam ktos zginie, to magicznie wroci do zycia, a na koniec pokonaja zlych

Normalnie to bym się może i zgodził, ale akurat Endgame zamyka cała fazę MCU i możliwe, ze z niektórymi możemy pożegnać się na długo/zawsze. Wiec wolałbym zawczasu nie wiedzieć z kim :) 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, krzysfiol napisał:

Bruce Willis w Szóstym Zmyśle okazuje się

  Pokaż ukrytą zawartość

duchem

 

Oj za taki spojler mógłbym zabić;). Jak lubię oglądać filmy po kilka razy to "szósty zmysł" jest filmem który raz obejrzałem i nigdy więcej. Zwrot akcji jest zbyt duży i za bardzo wrylo mi się to w pamięć ;). 

Chociaż z drugiej strony jak oglądam jakiś film o Cezarze to zawsze mam nadzieję, że przeżyje ;(

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, me_who napisał:

Normalnie to bym się może i zgodził, ale akurat Endgame zamyka cała fazę MCU i możliwe, ze z niektórymi możemy pożegnać się na długo/zawsze. Wiec wolałbym zawczasu nie wiedzieć z kim :) 

Nie wiem, o czym mówicie, bo w ogole nie oglądam tych komiksów, ale naprawdę myślisz że to zamknięcie historii? Sprzeda się, to przywrócą do żywych, prędzej czy później ;)

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, schizzm napisał:

Nie wiem, o czym mówicie, bo w ogole nie oglądam tych komiksów

Uff widzę nie jestem jedyny :). Z całej tej serii widziałem tylko Thora i to tylko dlatego, że zagrała w nim Natalie Portman. No ale Portman ostatnio gra w różnych "dziwnych" filmach więc nawet jej piękna buzia często nie rekompensuje straty czasu. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Brudinho napisał:
3 godziny temu, klinsmann napisał:

hoho, 10 lajków na insta, grubo idę!

 

Gdzie? Jak?

no właśnie, ujawnij się!

 

w ogóle może zrobimy jakiś kącik całowania się po fiutach, w sensie podrzucimy profile na insta? popatrzyłbym jak kilka osób z forumka wygrywa życie :-k 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, schizzm napisał:

Nie wiem, o czym mówicie, bo w ogole nie oglądam tych komiksów, ale naprawdę myślisz że to zamknięcie historii? Sprzeda się, to przywrócą do żywych, prędzej czy później ;)

Może tak, może nie. Nie zmienia to faktu, ze przed seansem wole nie wiedzieć co jest w filmie, nawet jak Wam się wydaje, ze hehe grupie komiksy :) 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...