Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, beeres napisał:

 

Polecam zacząć od GSW - Rockets.

I tak zacznę, bo wczoraj zdążyłem obejrzeć Celtics - Bucks. Co prawda na lekkim przewijaniu po 10 sekund, ale jednak. Btw. - widziałeś nowe tryby w League Passie? Coach mode jeszcze nie ogarnąłem, Player mode mi się bardzo podoba aczkolwiek ciekawi mnie skąd biorą dane statystyczne, w sensie z jakiej puli, a Mascot (?) mode jeszcze nie zdążyłem odpalić.

Odnośnik do komentarza

Dobry, dobry!

 

Dzisiaj na obrotach - dzień pracy upchnąć do 13.30, potem pozbierać dzieciaki, żona wraca 15.30, pakowanie i 16.00 w trasę na piękny wschód. Nawet zapowiadana marna pogoda mnie nie rusza, wszak piwko pić można w altance, tam deszcze nie straszny :D. 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Perez napisał:

Dobry, dobry!

 

Dzisiaj na obrotach - dzień pracy upchnąć do 13.30, potem pozbierać dzieciaki, żona wraca 15.30, pakowanie i 16.00 w trasę na piękny wschód. Nawet zapowiadana marna pogoda mnie nie rusza, wszak piwko pić można w altance, tam deszcze nie straszny :D. 

widział ktoś w ogóle tę altankę...? tylko o niej słyszę, i słyszę, a żeby tak na własne oczy zobaczyć...

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, schizzm napisał:

@Perez trzymasz jeszcze dietę? w sensie jak waga? :)

 

 

A to nie lepiej o pogodzie pogadać? ;). Nie no dramat - trochę jak to Vami z Counterem pisali o robieniu czegoś na maksa - u mnie tak było z wagą - 3,5 miecha pilnowania, ćwiczeń itd., a potem przyszły święta i "nie no dobra, chyba sobie mogę pozwolić na nieco więcej" i poszło w cholerę wszystko. I niestety teraz ciężko się zebrać do kolejnego podejścia, ale też wiem, że chyba to trzeba jakoś inaczej rozegrać, jakoś bardziej stopniowo, żeby utrzymać.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Pulek napisał:

widział ktoś w ogóle tę altankę...? tylko o niej słyszę, i słyszę, a żeby tak na własne oczy zobaczyć...

 

Altanka główna jest po prawej i na fotce  nie widać (co najwyżej rzucony cień), ale z grubsza taki klimat. A co do oznaczenia strzałeczką - to tak max 1 km, żeby zobrazować, że jadę na granicę UE :D. 

 

1.jpg

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...