Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, krzysfiol napisał:

No i oczywiście kogo taka kobieta posłucha? Gościa z Afryki, który ma opinię uzdrowiciela czy randomowego kiepka z Polski? :kekeke: 

No właśnie dlatego ja od razu miałem podejrzenie, że to wszystko jest siłą sugestii i zbudowanej wokół tego otoczki.

 

Żałuję, że nie wiedziałem o tym wcześniej, bo chętnie bym tam poszedł. Chociaż podejrzewam, że by mnie stamtąd szybko wyjebali :D 

3 minuty temu, Pulek napisał:

kulkujemy, ale nie za długo chyba

 

jutro może uda się przysiąść na przysłowiowych kilka godzin :-k 

Ja też odpaliłem na chwilę. Frustracja mocno bo nie mogę nauczyć tych moich gałganów napierdalania wszystkich po równo :( Za często męczymy bułę z jakimiś Southamptonami i wyciągamy biedne 1:0.

 

Ma być rock&roll, petardy i ogień, a nie jakaś lewizna.

 

A najgorsze jest to, że piwo mi się skończyło.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, lad napisał:

No właśnie dlatego ja od razu miałem podejrzenie, że to wszystko jest siłą sugestii i zbudowanej wokół tego otoczki.

 

Żałuję, że nie wiedziałem o tym wcześniej, bo chętnie bym tam poszedł. Chociaż podejrzewam, że by mnie stamtąd szybko wyjebali :D 

 

No i takie spotkania przyciągają ludzi życiowo poturbowanych, zagubionych, z ogromnymi problemami, bardzo często natury psychicznej. Dla nich to jest wielkie zagrożenie pogłębienia problemów albo ucieczki w skrajną dewocję. Tworzą się później grupy osób, które jeżdżą po całej Polsce na takie spotkania, bardzo często zaniedbując rodziny czy inne obowiązki. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...