Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba... albo się pierdolnęli w obliczeniach. Byłem rano w ZUS-ie. I taki myk zrobiłem, można oszukać system ;) Jak macie konto ZUS PUE to tam można umówić wizytę i cyk wczoraj kliknąłem na dziś na 8 rano. Pobrałem numerek loginem z PUE (można wydrukować potwierdzenie) i cyk wszedłem bez kolejki mimo tabunu ludzi ;) Wracając do sedna to pani stwierdziła, że nie może tego przeliczyć i sprawdzić, bo to wymaga od nowa przeglądania akt i mam złożyć odwołanie do sądu -.- Jak to ich pomyłka, a nie moja to kto mi odda zdrowie za ten stres :/ 

Odnośnik do komentarza

A z rzeczy najważniejszych ;)

 

Gram w FM-a, trafia mi się mega junior, a że mam kupowaty zespół to włączam go do I drużyny, ten na treningach oceny od 9.3 do 10.0, no pojebion mocno. Ma 16 lat, skrzydłowy/napastnik, strzałki w górę. Daje mu grać - 13 meczów w lidze i 7 goli :o 1 asysta i średnia 7.16. Jest warty 45 tysięcy euro, podpisałem z nim nowy kontrakt, już juniorski.  W statusie ustawiam oczekiwania finansowe na 2,5 mln euro - dostaję oferty od 180 tysięcy do 220 tysięcy, odrzucam chcąc minimum 1 mln euro. No i na ostatnie godziny okienka prezes akceptuje 250 tysięcy euro :/

 

Odnośnik do komentarza

Chyba nie ogarnął nikt, może potem ;) Bo tu jest tak, że masz maszynę do numerków, wybierasz sprawę itp. ja wpisałem tam swój login i dostałem numerem do specjalnej 'kabiny'. Bo jak włazisz na salę to się pojawiają E100 stanowisko 10 itp. I ja od razu miałem swoje, więc może pomyśleli, że jakaś nietypowa sprawa ;) 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, wwosik napisał:

Przesadzasz, wystarczy pojechać w niedzielę o 5 rano i jest całkiem ok.

 

 

 

13 minut temu, Reaper napisał:

Wracajac trafilem tego samego zlotowe :roll: prawie juz wpakowal sie w dupe autu przed nami, a przed chwila chamsko blokowal pas kobicie probujacej wlaczyc sie do ruchu... zaorac taksowki.

PL czy SCO?

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...