Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Lucifer Morningstar napisał:

Maj majem ale ona była naprawdę śliczna. A jestem wybredny. Zresztą, uciekła mi skmka i mnie to nie wkurzyło więc o czymś to świadczy;). 

 

Panowie, żebyście wiedzieli co się dzieje na s8 w Warszawie i pod Warszawą. Tam to jest armagedon i to każdego dnia:/

Przesadzasz, wystarczy pojechać w niedzielę o 5 rano i jest całkiem ok.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kolek23 napisał:

Czemu na dolnym śląsku ludzie tak chujowo prowadzą auta? A4 praktycznie co drugi dzień stoi, bo jakiś idiota się rozjebał.

Bo ta droga jest pojebana z wieloma miejscami bez pasa awaryjnego. Wystarczy ze jest jakas smieszna kolizja jednego auta, albo zwykla awaria i wszystko sie momentalnie korkuje. Dobrze ze ktos poszedl po rozum do glowy i maja budowac zupelnie nowa droge lub mocno rozbudowac obecna. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, T-m napisał:

 

Z twoich wyliczeń brutto czy netto? :-k 

 

 

Oj, czyli to nie ona jebnięta, tylko ty głupi :keke: 

 

Podatek zapłacony. Kurwa, zabolało ;( 

 

 

Przychód to raczej brutto :> Z pracy mam 37 147, 82 z  renty 11 483, 69 i z umowy zlecenie 550. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, me_who napisał:

Kurcze, szkoda, że draft do NFL o takiej bandyckiej porze, obejrzałbym. Może będą jakieś ciekawe wybory albo trade-upy :-k

 

Ja jak zwykle nie mam zielonego pojęcia o zawodnikach wchodzących do draftu, więc zobaczę tylko top picki i te NOS i poczytam komentarze.

 

Dwóch byłych rugbystów, którzy mnie interesują, jeden z league (Valentine Holmes, mistrz świata z 2017, zdobywca pięciu przyłożeń w jednym meczu na RLWC) i jeden z union (Christian Wade, Anglik z Wasps, praktycznie brak powołań do reprezentacji - choć argumentów do powołania dostarczał sporo, bo jest szybki jak błyskawica) podpisali wstępne kontrakty z NYJ i Bills, więc do draftu nie wchodzą.

3 minuty temu, wwosik napisał:

Wiesz, prawo Poego: https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Poego Parę razy zostałem zaskoczony przez "myśli" rozmaitych ludzi, więc wolę zapytać.

 

To taki postmemizm ;) 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Brudinho napisał:

Wolna? Ma konto na tinderku? ;)

A co, przyjaciolki szukasz? ;)

 

Jade z najgorszym rodzajem taksiarza - JP2 za kierownica, Jezus na lusterku, 5 naklejek o 100-leciu niepodleglosci Polski, a do tego jazda 100 km/h, wpychanie sie na pasy na chama i jeszcze jezdzi bez pasow bezpieczenstwa :roll: to nawet ja sie w taksowkach zapinam, szczegolnie jak taki swir prowadzi.

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gabe napisał:

Ja jak zwykle nie mam zielonego pojęcia o zawodnikach wchodzących do draftu, więc zobaczę tylko top picki i te NOS i poczytam komentarze.

Ja raz widziałem draft na żywo w TV i to jest ciekawy spektakl. Ci młodzi ludzie, którzy zostają wybrani w pierwszych rundach stając się z punktu milionerami, te rodziny w tle, które już te miliony wydały, rozczarowania Top3 Mock jak spadają gdzieś nisko, zawriowane trejdy w ostatniej chwili. Nawet jak się nie do końca ogarnia kogo wybierają to można to sobie obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...