Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Reaper napisał:

Pierwsze co zrobiłem w swojej Hondzie, to wyjebałem wszystkie domyślne aplikacje i zainstalowałem sobie Google Maps, bo ekran był na Androidzie <3 

 

Ja z bezpośrednio GM mogę korzystać przez AndroidAuto, ale dane nie różnią się znacząco od danych z aplikacji Skody*


*może dlatego, że Skoda connect korzysta też z danych GM lol

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, me_who napisał:

No właśnie chyba tak się skończy.

 

Ja próbowałem według przepisów i praktycznie nigdy nie wychodziło. W jajowarze opanowałem tę umiejętność ;)

 

15 minut temu, wwosik napisał:

Jeśli chodzi o takie miejsca to polecam poczytać o bracie Piłsudskiego Józefa :) tez ciekawa historia. No i jeszcze był Bronisław Malinowski

 

Albo pierwsza żona Piłsudskiego ;)

 

Ja miałem względny spokój, potem lawinę i na koniec 3 rzeczy naraz. Dostęp zdalny się zjebał przez aktualizację Windowsa to raz, dwa babka wirusa złapała jakiegoś, a trzy - wczoraj w teatrze dostali jakieś coś na nowy spektakl, który jest w święta i się okazało, że nie bangla na programie akustyka tylko na tym drugim, droższym i musieli kupić na już coś koło 400 ojro. Dziś miałem instalowac, a akustyk ma na lapku Win 7 32 bit [*] instalka nie rusza...na szybko przywiózł laptopa do mnie, ja w między czasie wgrałem Win 10 64bit na 14 dni na dysku SSD i wymieniłem w laptopie, zainstalowałem i tak uratowałem świąteczny spektakl :> 

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, jmk napisał:

 

Ja próbowałem według przepisów i praktycznie nigdy nie wychodziło. W jajowarze opanowałem tę umiejętność ;)

 

 

Albo pierwsza żona Piłsudskiego ;)

 

Ja miałem względny spokój, potem lawinę i na koniec 3 rzeczy naraz. Dostęp zdalny się zjebał przez aktualizację Windowsa to raz, dwa babka wirusa złapała jakiegoś, a trzy - wczoraj w teatrze dostali jakieś coś na nowy spektakl, który jest w święta i się okazało, że nie bangla na programie akustyka tylko na tym drugim, droższym i musieli kupić na już coś koło 400 ojro. Dziś miałem instalowac, a akustyk ma na lapku Win 7 32 bit [*] instalka nie rusza...na szybko przywiózł laptopa do mnie, ja w między czasie wgrałem Win 10 64bit na 14 dni na dysku SSD i wymieniłem w laptopie, zainstalowałem i tak uratowałem świąteczny spektakl :> 

 

No i dostarczyles temat na kolejny

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
26 minutes ago, Man_iac said:

To ja się przerzuciłem na Waze. Na początku wkurwiał trochę interfejs, bo jednak byłem przyzwyczajony do Google. Natomiast Waze jest w zasadzie połączeniem GM i Yanosika w jednej aplikacji. Poza samą nawigacją, która jakością od google nie odstaje jest jeszcze info o suszarniach, wypadkach, czy nawet większych dziurach w jezdni. 

 

Waze to tez Google

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kolek23 napisał:

Jajka najlepsze są "poached" :D Tylko takich zrobić nie umiem i muszę po lokalach szukać :P

 

45 sekund w mikrofalówce - do filiżanki do połowy wody, wbijasz jajko wstawiasz do mikro na najwyzszą moc i liczysz. Jak białko jeszcze przezroczyste, to +15 sekund. Ewentualnie wyciągasz i czekasz aż samo dojdzie.

 

Oczywiście kilka razy wybuchnie jak przytrzymasz za długo, ale to trzeba się możliwości własnego sprzętu nauczyć. ;) Jak to w życiu.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Reaper napisał:

Google Mapsy są tak dobre, że zgadzam się na jakiekolwiek naruszenie mojej prywatności przez Google. Sam im zuploaduje nudesy, jak tylko poproszą.

Maps.me > Google maps

 

Po pierwsze dlatego, ze maps.me dziala bez internetu, po drugie dlatego ze Google maps ma czesto bledy o dziwo :-k

Odnośnik do komentarza

Za to lubię pracować w dużej, międzynarodowej firmie - przed chwilą mieliśmy godzinkę, w trakcie której kilka osób robiło prezentacje na kompletnie dowolne tematy. Do tego piwko, winko i pizza. Prezentacje były:

- Niemka opowiadała dlaczego ćwiczy pole dancing

- Brytol opowiedział o tym jak dołączył do walk robotów i stworzył własnego robota

- Koleś ze Sri Lanki po krótce opowiedział historię swojego kraju

- Kolejny Brytol opowiedział o tym jak buduje software do rozpoznawania na zdjęciach pysków kotów i psów

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...