Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, gdybym byl homofobem to strasznie by mnie pewnie draznilo, ze nie ma sie za bardzo wplywu na orientacje seksualna swojego dziecka, i nawet jesli je sie wychowa na tip top konserwatyste/ katolika to i tak moze byc gejem/lesbijka :keke: Zreszta pewnie stad ta narracja homofobow o tym, ze orientacja seksualna to wybor albo styl zycia, bo nie moga sie pogodzic z tym, ze nie maja na to wplywu w przypadku wlasnych dzieci.

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Fenomen napisał:

czolem!

 

daje sie zauwazyc, ze Wroclaw wyjechal na swieta :) dzis do pracy zamiast zwyczajowych 10 minut jechalem 4 :-k

Ja za to musiałem delikatnie zmienić trasę, bo boczne uliczki przy pabianickim rynku okazały się nieprzejezdne :D

 

Bry

 

 

Odnośnik do komentarza

A ja mam dwie córki i w całej rozciągłości zgadzam się z ajerkoniakiem. Na szczęście nie żyjemy już w czasach aranżowanych małżeństw i córki same będą wybierać z kim się wiązać. Nie mam nic przeciwko, żeby była to osoba tej samej płci, innej rasy itp. Mam tylko nadzieję, że do tego czasu polskie społeczeństwo do tego dorośnie. Aczkolwiek wygląda na to, że przynajmniej starszej to nie będzie dotyczyć, bo przechodzi fazę zauroczenia wokalistą Foo Fighters :kekeke:

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, jmk napisał:

To z jednej strony miasta na drugą się przenosisz :D Moja siostra na Maciejkowej mieszka to obok.

To stan deweloperski? Dużo musicie jeszcze dołożyć do wykończenia?

Deweloperski, ale kupowane z rynku wtórnego. Wszystko jest do zrobienia poza ogródkiem, który jest już gotowy.

 

Pewnie z 50-60k nam zejdzie na wykończenie.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...