Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, schizzm napisał:

No przecież ona jest ewidentnie za duża :-k lubisz wyglądać jak worek kartofli skoro chciałbyś jeszcze większą? 

Absolutnie nie jest za duża. Jest akuratna. Zbyt akuratna. Na długość ok, rękawy też. W barach mogłaby być ze 3 cm większa. 

8 minut temu, Brudinho napisał:

Jakbyś miał tak chujowy tatuaż też byś chciał zakryć ;) 

Spox, za chwilę moment będzie jeszcze więcej ujowych tatu u mnie ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Wyszedł u mnie pewien galimatias i finalnie okazało się, że mam fundusze na ten rower, który linkowałem. Zamawiam w sklepie rowerowym wczoraj, dzwonią do mnie dzisiaj, że niestety nie mają już go (model z 2018) i czy nie będzie problemem jeśli wyślą mi za te same pieniądze model z 2019 (droższy jest o 400zł, z nowszym osprzętem). Dodatkowo zamówiłem akcesoria pod kolor, a Ci nie dość, że zaproponowali dobranie pod nowy kolor, to jeszcze dorzucili mi 2x droższy licznik, niż chciałem, a wszystko w ramach tej samej wpłaconej kwoty. Zajebiste podejście do klienta. :) 

PS. No i przyszedł mi chyba zwrot podatku 550zł, także w ogóle dzień na plus. :D 

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, krzysfiol napisał:

 

"Tak mówcie i wy, gdy uczynicie wszystko, co wam polecono: "Słudzy nieużyteczni jesteśmy; wykonaliśmy to, co powinniśmy wykonać" (Łk 17, 10)

 

Jestem w tym trochę idealistyczny ;) 

I ja to szanuję taką postawę.

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

A, zapomniałem się pochwalić. We wtorek podpisujemy umowę przedwstępno. 58 metrów i 120m ogródka na nowym osiedlu z dala od patologii. Jakby co to wpadajcie na gryla.

 

Jedyny minus to kłopotliwy parking, ale może uda mi się skombinować jakieś miejsce postojowe w przyszłości.

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Hidalgoo napisał:

to chyba zależy jednak od parafii. Dzisiaj były dwa słowa i kwiaty przed mszą tylko.

A ja byłem u dominikanów i tam nie ma żadnych kwiatów i życzeń dla księży. Tylko liturgia i komunia pod dwiema postaciami (chciałem użyć więcej "branżowych" słów co by powkurzać @Reaper, że nic nie rozumie;))

  • Uwielbiam 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, lad napisał:

A, zapomniałem się pochwalić. We wtorek podpisujemy umowę przedwstępno. 58 metrów i 120m ogródka na nowym osiedlu z dala od patologii. Jakby co to wpadajcie na gryla.

 

Jedyny minus to kłopotliwy parking, ale może uda mi się skombinować jakieś miejsce postojowe w przyszłości.

 

Gdzie?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Reaper napisał:

Nie, dlaczego? Wręcz przeciwnie! Ja, w przeciwieństwie do niektórych Polaków, jestem jak najbardziej otwarty na wszelkie doświadczenia - czy to duchowe w kościele, synagodze czy meczecie, czy to rekreacyjne w postaci alkoholu i narkotyków w bezpiecznym otoczeniu, czy to seksualne niezależnie od płci czy pochodzenia partnera/ki. 

 

A jak Twoja córka/i zakocha/ją się w innej kobiecie to jak zareagujesz? Będziesz ją prostował i sprawiał, że będzie nieszczęśliwa i wiodła smutne życie?

Będę się zastanawial jak będzie taka potrzeba:)

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...