Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, jmk napisał:

 

A dla Korwina imigranci to śmiecie. Nie zmienia to faktu identycznego nazewnictwa.

Dobra, powoli. Przeczytałeś i zrozumiałeś rozróżnienie Gabe'a?

Godzinę temu, Gabe napisał:

Dla mnie jest różnica i to znacząca między bydło a śmieć. To pierwsze stosuje się w kontekście konkretnych zachowań, nie z samego tytułu przynależności do określonej grupy. To drugie to zwyczajny racial slur.

 

Jeśli ktoś zachowuje się jak bydło czy troglodyta, to dostaje taki tytuł. Ale nazywanie kogoś śmieciem tylko ze względu na to, że urodził się gdzie się urodził uznajesz za poprawne?

 

Akurat wczoraj oglądałem Testovirona, aż jestem ciekaw jak bardzo Cię  triggerował :kekeke: 

17 minut temu, me_who napisał:

W tym roku na ataku klasyczna 9 wyładowała :matrix: 

Ja tam jestem pod wrażeniem defensywy patrząc na to w ten sposób - gramy trójeczką z Bartusem, Perezem i Vamim :D 

 

A tak w ogóle to wszedłem do Maryni podzielić się linkiem - robię mały research rynku i niby o tym wszystkim człowiek wie, ale mega smutno się to czyta :( 

http://www.oecdbetterlifeindex.org/countries/poland/

Odnośnik do komentarza

 

11 minut temu, Reaper napisał:

A tak w ogóle to wszedłem do Maryni podzielić się linkiem - robię mały research rynku i niby o tym wszystkim człowiek wie, ale mega smutno się to czyta :( 

 

To musi być fejk. Przecież w "safety" Polska jest za Szwecją, w której jest tyyyle stref no-go, Norwegią, która jest pożerana przez imigrantów, czy Niemcami, które już są praktycznie kalifatem.

Przynajmniej tak mówią prawicowi korespondenci z tych krajów, choć jakoś stamtąd nie chcą wracać :keke:  więc to nie może być prawda ;) 

Odnośnik do komentarza

Przecież chodziło o imigrantów, więc nie o miejsce urodzenia a o decyzję o migracji. Podejrzewam, że w jego toku myślenia są winni, bo się tu przenieśli że swoją kulturą i pewnie ich ma za sprawcow tego pożaru. W swoim mniemaniu ocenia ich decyzje i dzialanie.

 

Tak samo jak Wy decyzje i dzialanie np kiboli Zawiszy.

 

Punkt widzenia zależy od tego kto patrzy, nie zmienia to faktu, że takim samym rynsztokiem jest ocena tych ludzi, nie ich działania.  Nie macie wyłączności na punkt widzenia.

 

To tak jak z tym procesem o negację holocaustu przez Irvinga.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, jmk napisał:

Tak samo jak Wy decyzje i dzialanie np kiboli Zawiszy.

 

 

Ja bym chcial jednak przypomniec, ze klub pilkarski jest czyjas wlasnoscia, w przypadku Zawiszy nie byl wlasnoscia kibicow ;) no i jednak caly sport jest robiony dla kibicow, a nie przez kibicow :P 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Reaper napisał:

No faktycznie, emigracja za jedzeniem i godnymi warunkami życia to jest dokładnie to samo co palenie rac na stadionie czy napierdalanie się z policjantami :roll: 

 

Oho super argumenty wjeżdżają. Nie może być tym samym. Tym samym jest określanie od najgorszych ludzi, cokolwiek nie zrobią. No i już walisz teraz z dupy przykładami - to ja powinienem użyć argumentu o terrorystach, zamachach, kradzieżach, burdach i tak dalej? Nie o tym jest dyskusja. O to, że Gacek przypierdala się za nazwanie kogoś śmieciem za to co zrobił (przyjechał i podpalił katedrę w rozumowaniu Korwina) a nie przeszkadza mu to tak samo określać kogoś kto walczy z prezesem o w jego mniemaniu "lepsze dobro" klubu.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

>Bądź kibicem gardzącym piknikami, bo nie biją się z Policją i nie uczestniczą w wyzywaniu oponentów;

>Nazwij się kibolem, by nie dzielić nazwy z "piknikami";

>Dziw się, że ludzie pogardliwie do ciebie podchodzą, jak się nazywasz kibolem;:lol:

 

Nie jest w porządku mówienie "wszystkie Adriany nie rozumieją słowa pisanego", nawet jeśli zna się jednego i przypadkiem jest prezydentem kraju ;)  To niesprawiedliwe uogólnianie krzywdzące dla wielu.

Jest w porządku mówienie "kibole to bydło", jeśli jest grupa ludzi celowo nazywająca samych siebie kibolami, która zachowuje się jak bydło i to zachowanie jest cechą definiującą tę grupę (bo przecież gdyby nie robili tego, za co są nazywani bydłem, mogliby się nazywać kibicami, ale chcą tego unikać, jakoś nikt ich nie zmusza do śpiewania "ole to my kibole").

 

Z taką samą łatwością przychodzi mi mówienie "pedofile to zboczeńcy" i choćby cały czas wolny niepoświęcony na krzywdzenie dzieci poświęcali na odmalowywanie domów dziecka to nadal będę tak twierdził.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, demrenfaris napisał:

Lol. Akurat bardzo dobry ruch ze strony rządu. Alkohol jest stanowczo zbyt tani w Polsce. Polecam następujący wywiad:

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24551778,pijemy-wiecej-niz-w-prl-trzeba-zamknac-80-proc-sklepow-z.html?fbclid=IwAR31q7fMWfJpS4Up6XukRLkfzu619DOi_qucdQXvsef1RyBZMlbVjOudRgY

@me_who czujesz? Na zlot jedzie. Jak taki zaczyna od pochwalania podwyżek na alkohol, to gdzie skończy? :keke: 

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...