Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, dziki_ryj_ napisał:

a ja od wczoraj w pracy jeden temat OFE, OFE

Otwarty Fundusz Exterminacji twoich pieniędzy.

 

3 minuty temu, Brudinho napisał:

Ten kraj jest przerażający.

Teraz będą strajkować osoby, które robią przy 500+ i je wypłacają ludziom. Bo... nie ma pieniędzy na ich wynagrodzenia i trzeba zmniejszyć liczbę etatów a reszcie dołożyć roboty :)

 

Cze.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Reaper napisał:

Spoko, już i tak cała Polska potrafiła wykorzystać tę okazję, żeby między sobą się pokłócić, podzielić, wyjść na kato-psycholi i antysemitów. Dzień jak co dzień!

 

Na pewno antysemici? Tu raczej uderzają w inną religię ;) Chyba, że z założenia:

 

foto_1241559bfb22c9f3c2a3d02142ef4ec.jpg

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gabe napisał:

 

Dokładnie to się stało :/ 

"FirstOne TV has closed it's service for legal reasons. Why exactly we will not explain further."

 

Strona wróciła, z tą samą zawartością, tylko że każdy kanał po wyświetleniu reklam... przekierowuje do strony nadawcy. To znaczy, że historia zatoczyła koło, bo ja trafiłem na FOTv, ponieważ oryginalny nadawca na swojej stronie miał geoblokadę na swoje kanały (darmowe, dodajmy).

 

Wydaje mi się, że pomysł zjadła zbytnia zachłanność - zamiast zatrzymać się na przekazywaniu darmowych kanałów, które na terenie danego kraju były dostępne powszechnie, wprowadzono kanały komercyjne (typu BeIN Sports), gdzie jak wiadomo liczy się każdy pieniądz. No i tak się musiało skończyć

 

Na szczęście znalazłem dość rozsądną tymczasową alternatywę dla części kanałów francuskich, bez konieczności używania VPN (zresztą w pracy VPN nie przejdzie). No ale nie wiem, na jak długo.

 

Ech, szkoda :( 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, demrenfaris napisał:

W sumie to dziwne, że ten pan napisał to wielkimi literami. Polin to transkrybowana "Polska" po hebrajsku.

albo "tutaj spocznij", co przez niektóre środodowiska jest odczytywane jako zapowiedź przejęcia terenów polski przez Żydów w najbliższej przyszłości :D

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gacek napisał:

Czy to już ten moment, gdy Korwina i jego wyborców można zacząć nazywać "śmieciem ludzkim" czy mamy czekać (pewnie dość krótko...) aż Korwin zacznie nawoływać do gazowania lub strzelania do tego "śmiecia ludzkiego"?

Ja bym nigdy nie zniżał się do poziomu nazywania kogoś śmieciem ludzkim.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Reaper napisał:

Ja bym nigdy nie zniżał się do poziomu nazywania kogoś śmieciem ludzkim.

W myśl paradoksu Poppera jeśli ktoś jest na tyle nietolerancyjny, że schodzi do poziomu rynsztoku (tak jak Korwin, a tym samym popierający te jego wieloletnie wybryki jego wyborcy) to nie zasługuje na tolerowanie, lecz na traktowanie jako element rynsztoku.

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...