Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, jmk napisał:

W sobotę byłem na roczku dzieciaka przyjaciela, u którego na pępkowym piłem ostatni raz. Możecie wypić moje zdrowie, mija rok bez alko ;)

 

Świetnie. Brawo. Nie wiem czy jest czym się chwalić. Dla mnie to żaden powód do dumy.

 

:D

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, wojt3k napisał:

U mnie od stycznia do kwietnia włącznie cały dział otrzymywał decyzją kierownika premię uznaniową, ale teraz szef się zorientował i jego zdaniem premie były nieuzasadnione, więc pomimo mega ciężkiego i pracowitego miesiąca mamy już perspektywę gołej pensji. Jest motywacja ?

 

+ @schizzm

 

Dla waszego ogólnego doła. Ja się dowiedziałem w piątek, że na nasz nowy dział, w który nas wrzucili, zasadniczo nie ma kasy od nowego FY, który zaczyna się 1 maja :keke: więc abo mnie zwolnią, abo uj wie co :) dobrze, że udało mi się parę złotych odłożyć :) 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, T-m napisał:

Druga rozmowa za mną. Feedback w ciągu 14 dni. <wzdech> :) 

 

Nowomowa już opanowana ;) Powodzenia.

 

36 minut temu, Makk napisał:

Jak tak liczysz to alkoholik jesteś i tyle ;)

 

Coś w tym jest, bo bardzo chętnie bym się napił wódeczki.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Akurat feedback to chyba najczęstsze angielskie słowo, którego używam w mowie polskiej, bo jakoś brakuje mi dobrego tłumaczenia. Informacja zwrotna? Bo sama "odpowiedź" to za mało, bo tu chodzi raczej o ocenę. Słowniki też nic dobrego nie dają. Nie ma dobrego odpowiednika dla feedbacku.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Reaper napisał:

Akurat feedback to chyba najczęstsze angielskie słowo, którego używam w mowie polskiej, bo jakoś brakuje mi dobrego tłumaczenia. Informacja zwrotna? Bo sama "odpowiedź" to za mało, bo tu chodzi raczej o ocenę. Słowniki też nic dobrego nie dają. Nie ma dobrego odpowiednika dla feedbacku.

Może... fidbek?!

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Mauro napisał:

Miałem szefa, który co chwila miał angielskie stawki. Wywoływało to u mnie mieszankę irytacji i beki. Najlepsze było: zdraftuj mi mejla do staffu na all :D

 

Niestety praca w korporacji powoduje, że nawet jak się starasz, to bardzo łatwo przesiąkasz sporą dawką haseł. Ja dodatkowo czasami idę na skórty mówiąc: mam call'a zamiast mam rozmowę telefoniczną z potencjalnie wieloma uczestnikami :)

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...