Skocz do zawartości

Śląsk Wrocław


Rekomendowane odpowiedzi

Oceniał osobno graczy nie będę, ale ogólnie Śląsk zagrał całkiem niezły mecz. Szkoda, że nie padła druga bramka, bo 2-0 to byłaby fajna zaliczka. Po Dundee spodziewałem się dużo więcej...

 

Pierwszy mecz w życiu w ramach europejskich pucharów zaliczony. Teraz pora na pierwszy europejski wyjazd :)

Odnośnik do komentarza

Na taki mecz czekałem odkąd świadomie oglądam spotkania piłkarskie, wreszcie klub z mojego miasta (no dobra, teraz nieopodal) zagrał w europejskich pucharach. Bardzo podobała mi się gra naszych, zdecydowanie najlepszy mecz polskiej drużyny w tegorocznych pucharach. Na minus oczywiście śmieszne błędy defensywy, które wynikały z rozkojarzenia i widocznego braku doświadczenia. IMO tragicznie Socha, nie wiem czemu, bo normalnie Tadek grał zdecydowanie lepiej. Ambiwalentne odczucia mam wobec Garnka, niby szarpał, ale tak naprawdę nic z tego nie było.

 

Mam nadzieję, że chłopaki podołają w rewanżu i będę miał okazję być na stadionie w kolejnej rundzie.

Odnośnik do komentarza

Śląsk żeby awansować musi poprawić grę w defensywie, z tego co zauważyłem oglądając ten mecz to Dundee jest piłkarske zdecydowanie słabsze ale ma solidną i skuteczną defensywę. Śląsk u siebie zdołał strzelić tylko jednego gola. Jeśli Socha i jego koledzy będą popełniać takie błędy w Szkocji jak wczoraj to o awans będzie cholernie trudno. Mimo wszystko Śląsk zaprezentował się z naprawdę dobrej strony i mocno wierzę w awans ! :)

Odnośnik do komentarza

Mecz ciezki i mogacy przyprawic o zawał, ale na szczescie gramy dalej!!

Zastanawiałem sie, kogo wybrac na MVP meczu. Kapitalny mecz zagrał znów Seba Dudek. Swietnie dyrygowal druzyna Sebek Mila. A niesamowita robote w srodku pola robił Rok Elsner.

 

Natomiast nie wiem, co sie dzieje z Celebanem i Marianem. Ktos ich popsuł w przerwie letniej chyba :/ Bo (przynajmniej Piotrka) nie podejrzewam io niesportowy tryb bycia i sodówe.

Odnośnik do komentarza

Tak on wychowany w Słowenii jak Matuszczyk w Polsce. Przeszedł całe szkolenie we Francji, od 5 roku życia grał w juniorskich drużynach OGC Nice. Jak dla mnie zawodnikiem meczu był Mila, Szkoci nie mieli pomysłu jak odebrać mu piłkę. Z dobrej strony pokazał się też Dudek, Elsner i Sobota, podobały mi się też zmyłki Spahicia przy przyjęciu piłki, kilka razy wypracował sobie w ten sposób dużo wolnego miejsca. Widać było brak Diaza, Voskamp musi jeszcze trochę popracować z Lenczykiem.

Odnośnik do komentarza

Mecz ciezki i mogacy przyprawic o zawał, ale na szczescie gramy dalej!!

Zastanawiałem sie, kogo wybrac na MVP meczu. Kapitalny mecz zagrał znów Seba Dudek. Swietnie dyrygowal druzyna Sebek Mila. A niesamowita robote w srodku pola robił Rok Elsner.

 

Natomiast nie wiem, co sie dzieje z Celebanem i Marianem. Ktos ich popsuł w przerwie letniej chyba :/ Bo (przynajmniej Piotrka) nie podejrzewam io niesportowy tryb bycia i sodówe.

 

Skreślanie Kelemena po jednym słabszym występie to IMO nieporozumienie. Jakoś w niepamięć poszedł już świetny występ w pierwszym meczu. Każdemu może się zdarzyć gorszy mecz, szkoda, że padło akurat na tak ważne spotkanie.

Odnośnik do komentarza

Zastanawia mnie, czy w końcówce wczorajszego meczu takie wybijanie w stylu Celebana (piłka zagrana do gracza Dundee, Celeban wyprzedza i sru w aut) było narzucone przez Lenczyka czy po prostu tak chciał zagrać. Bo generalnie, to w profesjonalnej piłce ludzie próbowaliby rozpocząć jakiś atak, nie wywalać każdą możliwą piłkę jak najdalej, niczym na podwórku :-k

 

Szkoda, że Sobota nie dostaje szansy od pierwszych minut, bo jak wszedł, to naprawdę wyglądało to ciekawie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...