Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałem o, nie oglądałem. Za dramatami nie za bardzo przepadam. 

 

Zresztą spięcia rasowe są, jak wszędzie, ale w kraju, gdzie Arabowie są reprezentowani głównie przez Libańczyków, to raczej nie na podłożu religijnym ;) 

 

A co do znieczulicy i heheszek: wczoraj na wykopie aktywnych było kilka tematów na temat Wrocławia, gdzie gość wdrapał się na słup wysokiego napięcia, chciał skoczyć, więc wyłączono prąd, przez co stanął transport zbiorowy, strażacy przyjechali z wysięgnikiem - jak się okazało za krótkim, i negocjatorem - jak się okazało nieskutecznym. Gość ostatecznie skoczył, no i historia jakich wiele, tyle że na wykopie wysryw debili typu "niech skacze szybciej", "dobrze że skoczył, trzy godziny życia mi zmarnował" i krążących amatorskich filmów :roll: 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gabe napisał:

To że on jest pojebem i mordercą, to jestem w stanie jakoś zrozumieć. Nie rozumiem ludzi, którzy nie widzą w tym nic dziwnego, że on kogoś morduje i robią sobie z tego heheszki :roll:

Aż sprawdziłem na sadisticu, bo tam zwykle aż roi się od tego typu idiotów, ale nawet tam dosłownie na palcach jednej ręki mogę policzyć takie komentarze. Jakiś odsetek takich się zawsze trafi, ale chyba nie jest aż tak źle. 

Odnośnik do komentarza

@Man_iac No to z naszego polskiego wykopu, pierwszy wpis, który znalazłem może nie heheszki, ale to usprawiedliwianie gościa:

Cytat

To była reakcja sfrustrowanego człowieka który bał się o przyszłość swoją i dalszych pokoleń a wszystko przez wszechobecną "tolerancję". 


Tolerancję, która pozwala uchodźcom gwałcić kobiety, popełniać zbrodnie bez ponoszenia kary. 
"Równość" między rasami, wyznaniami i plciami, która sprawia że biały, mężczyzna bez określonego wyznania w każdej sytuacji będzie na przegranej pozycji. Równość nie będąca równością, hipokryzja.

Cytat

 


czytam jego manifest.
Jego atak jest wywolany bezposrednimi doswiadczeniami. Byl w europie kiedy dokonano zamachow w sztokholmie i nicei bodaj. Ujela go historia dziewczynki rozjechanej przez islamskiego zamachowca.
Brak reakcji to cos co pociagnelo za spust.
Zamachy koncza sie slowami i kladzeniem kwiatow na chodnik. Ludzie sie rochodza i znowu gina w zamachach.

To spowodowalo u niego reakcje.
Because who if not me.

Caly atak ma bardzo glebokie podloze.

 

Cytat

facet był niezrównoważony, to prawda, bo normalny człowiek nie posunąłby się do czegoś takiego. Zapominasz tylko o jednej rzeczy - to niezrównoważenie z czegoś wynikało. W tym przypadku z jego doświadczeń spowodowanych polityką rządzących. To nie my, zwykli ludzie zapraszamy do Europy obce kultury, to nie my ustępujemy im pola. Nam się to narzuca, nie pozostawiając wyboru. I w tym napływie obcych ludzi trafiają się również inni niezrównoważeni, którzy powodują zamachy - Nicea, Paryż, Londyn, można by tak długo, długo wymieniać.

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Man_iac napisał:

@Gabe @me_who, ale ten Internet to uczciwie nielimitowany, czy tak jak jest w aktualnych ofertach tj. z gwiazdką że po przekroczeniu 10Gb zwalnia? Bo jak to drugie to przecież to to samo co inni operatorzy określają jako limitowany, tylko z próbą wprowadzenia w błąd.

 

Ja mam w T-mobile i transfer po przekroczeniu 10gb się nie zmienił :)

 

3 godziny temu, Lucifer Morningstar napisał:

Kiedyś widziałem zdjęcia że ta mapka wisi u kogoś na ścianie. Nie mogę tylko skojarzyć gdzie to było. 

 

Pewnie u Fenomena :kekeke: 

Odnośnik do komentarza

Zapisane, rzucę uchem :)

 

Ale mi się dzisiaj magik trafił w sklepie. Koleś koło 50, szpakowaty, dość niski, z wasem. Ogólnie typowy facet w tym wieku. Stoję przy kasie, podchodzi, żeby zabrać koszyk z kupki. Tyle, że zamiast go wziąć to się zatrzymał dwa kroki przed, wyciągnął rękę w jego stronę i zaczal robić ruchy ręką i dłonią tak, jakby chciał go zaczarowac i przyciągnąć do siebie. Myślę sobie, wtf, może ma coś z reka i musi ją rozciagnac. No ale nie... Po chwili podszedł i bardzo delikatnym ruchem wsadził dłoń pod rączkę koszyka i najdelikatniej jak się da podniósł go i odłożył obok. Gdy postawil go na ziemi, podskoczyl w miejscu cztery razy, następnie wziął koszyk już normalnie za rączkę i w takim polkucnieciu zrobił z nim cztery skoki-żabki i zniknął między regalami. :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja pierdolę, wygrywać w 46 min 3-0, a tu nagle robi się 3-4 i ostatecznie wygrywamy 5-4 :o Chyba zjebałem akcję podczas rozmowy w przerwie, gdy kazałem nie dać się ponieść emocjom, a było 2-0 i mój środkowy obrońca, który strzelił obydwie bramki, się zdenerwował na taki komentarz, a jeszcze próbowałem indywidualną gadką to naprawić, co oczywiście nigdy nie działa. Na dodatek po bramce na 3-0 zmieniłem drugiego środkowego obrońcę, bo mam tam trochę szpital, ale stwierdziłem, że przy 3-0 mogę wpuścić szrot. No i dwóch takich lamusów jak się spotkało na środku obrony, to prawie zrobiło mi armageddon :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Marzec 2028 roku - Oxford City po wygraniu LM pewnie zmierza po kolejne z rzędu mistrzostwo kraju, w kieszeni jest już puchar ligi i KMŚ. Skład gwałtownie odmłodziłem bez spadku jakości, przy okazji zarabiając fortunę na sprzedaży uznanych już grajków. Wtem - zwalniają Gattuso z Milanu, to dla heheszek wysyłam im aplikację, by zobaczyć, czy mi reputacja dojrzała do takiego momentu.

Po rozmowie kwalifikacyjnej z Milanem na rozmowę bierze mnie prezes Oxfordu pytając, co chcę w zamian za zostanie. Patrzę na dostępne opcje i mówię - dajcie mi klub filialny w Anglii, chcę wypożyczać tam piłkarzy (mam dwa, w 5 i 6 lidze).

Prezes skończył rozmowę w mig i kazał się zastanowić nad tym, czy chcę zostać w klubie :keke: FM taki realistyczny :keke:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, schizzm napisał:

Zapisane, rzucę uchem :)

 

Ale mi się dzisiaj magik trafił w sklepie. Koleś koło 50, szpakowaty, dość niski, z wasem. Ogólnie typowy facet w tym wieku. Stoję przy kasie, podchodzi, żeby zabrać koszyk z kupki. Tyle, że zamiast go wziąć to się zatrzymał dwa kroki przed, wyciągnął rękę w jego stronę i zaczal robić ruchy ręką i dłonią tak, jakby chciał go zaczarowac i przyciągnąć do siebie. Myślę sobie, wtf, może ma coś z reka i musi ją rozciagnac. No ale nie... Po chwili podszedł i bardzo delikatnym ruchem wsadził dłoń pod rączkę koszyka i najdelikatniej jak się da podniósł go i odłożył obok. Gdy postawil go na ziemi, podskoczyl w miejscu cztery razy, następnie wziął koszyk już normalnie za rączkę i w takim polkucnieciu zrobił z nim cztery skoki-żabki i zniknął między regalami. :D

Ćwiczył wingardium Leviosa

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...