Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, Vami napisał:

Lilith Bourbon Barrel-Aged Jack Daniel's 2018

Double Dybuk Bourbon Barrel-Aged Jack Daniel's 2018

Gehenna Laphroaig Barrel-Aged 2018

Milky Moon Rioja Barrel-Aged 2018 - 1 year old

 

Pierwsze trzy to warki z drugiej połowy 2018 roku leżakowane przez kilka miesięcy w dębowych beczkach po wyżej wymienionych alkoholach. Premiera światowa. W Polsce będą dopiero na Warszawskim Festiwalu Piwa. MMRBA to piwo uwarzone w styczniu 2018 roku, wlane do beczek w kwietniu, a więc blisko rok w dębie.

MM bylo zajebiste. Szanuje w opor.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie w świecie szybkiego internetu. Jest to niezwykle satysfakcjonujące, jak przypomnę sobie ile było pisania, dzwonienia, załatwiania by w końcu mieć finalnie światłowód u siebie. :) Skończyła się gehenna wieloletnich problemów ze stabilnością internetu i kurwami rzucanymi we wszystkie strony. 

  • Lubię! 10
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Counter napisał:

Witam serdecznie w świecie szybkiego internetu. Jest to niezwykle satysfakcjonujące, jak przypomnę sobie ile było pisania, dzwonienia, załatwiania by w końcu mieć finalnie światłowód u siebie. :) Skończyła się gehenna wieloletnich problemów ze stabilnością internetu i kurwami rzucanymi we wszystkie strony. 

Też chciałbym być już po takim czymś. A dla to dłuuuuga droga i raczej bez światłowodu :/

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Counter napisał:

Witam serdecznie w świecie szybkiego internetu. Jest to niezwykle satysfakcjonujące, jak przypomnę sobie ile było pisania, dzwonienia, załatwiania by w końcu mieć finalnie światłowód u siebie. :) Skończyła się gehenna wieloletnich problemów ze stabilnością internetu i kurwami rzucanymi we wszystkie strony. 

 

Pozdrawia UPC 300 mb po kablu, życie jest teraz lepsze.

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Counter napisał:

Dodatkową satysfakcją jest fakt, że sąsiedzi też narzekali na internet, a dzięki moim działaniom uda się poprawić komfort życiowy wielu rodzinom u mnie na wsi. :) 

I to że masz za free :D

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Man_iac napisał:

Widzę, że sezon rowerowy się zaczął pełną gębą, a ja się zastanawiam, czy ktoś kiedyś wpadnie na pomysł, żeby przy drogach wzdłuż których biegnie ścieżka rowerowa postawić zakazy pedałowania i dawać mandaty debilom, którzy na ścieżkę nie zjadą, bo tam nikomu nie przeszkadzają, więc to nudne. Jechałem kilkanaście kilometrów drogą obok której jest ścieżka - mijałem kilkunastu rowerzystów. Na ścieżce widziałem jednego ojca z dwójką dzieci i nikt więcej się możliwością zjechania z drogi nie zainteresował

 

Jeśli nie jest wyraźnie zaznaczone, że jest to ścieżka rowerowa (odpowiednim znakiem), to jest zakazane na niej poruszanie się rowerzystów - oprócz dzieci do lat 10 i ich opiekunów, którzy według prawa są pieszymi. Natomiast jeśli jest odpowiednio oznaczona, to nie trzeba żadnych innych znaków, bo rowerzysta ma obowiązek po niej jechać.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gabe napisał:

 

Jeśli nie jest wyraźnie zaznaczone, że jest to ścieżka rowerowa (odpowiednim znakiem), to jest zakazane na niej poruszanie się rowerzystów - oprócz dzieci do lat 10 i ich opiekunów, którzy według prawa są pieszymi. Natomiast jeśli jest odpowiednio oznaczona, to nie trzeba żadnych innych znaków, bo rowerzysta ma obowiązek po niej jechać.

Oczywiście pisałem o sytuacji, gdzie jest to oznaczona droga rowerowa. A znak by się przydał też informacyjnie, bo część z tych osób to mogą być osoby przejezdne, które mogą nawet nie wiedzieć, że ten asfalt za pasem krzaków to droga rowerowa. No i przede wszystkim egzekwowanie tego zakazu jest potrzebne. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...